Reklama

Przeżyje wypadek?

Marta (Joanna Jabłczyńska) i Janusz (Radosław Pazura) uczestniczyli w wypadku drogowym. Są ciężko ranni! Czy przeżyją?!

Kierowca TIR-a (Grzegorz Kwiecień) roztrzęsiony podbiega do rozbitego na drzewie auta Janusza i Marty. Mężczyzna widząc nieprzytomnych i zakrwawionych pasażerów jest w ciężkim szoku!

Reklama

W końcu jednak zaczyna dzwonić po pomoc. Marta odzyskuje przytomność w chwili, gdy ratownicy wyciągają ją z samochodu. Błaga, by zajęli się Januszem, który nie daje żadnych oznak życia!

Drzwi od strony kierowcy są zablokowane i ratownicy muszą czekać na strażaków ze specjalistycznym sprzętem. W tym czasie karetka odwozi już Martę do szpitala.

Kamil (Kazimierz Mazur) wychodząc z pracy, zauważa na szpitalnym korytarzu ratowników wiozących jego nieprzytomną siostrę. Rozpaczliwie stara się dowiedzieć, co się stało?

Zaalarmowany Roman (Waldemar Obłoza) natychmiast zjawia się w szpitalu. Ze łzami w oczach żąda, żeby wpuszczono go do córki! Kamil stara się uspokoić ojca - zapewnia go, że Marta jest pod dobrą opieką.

W końcu do rodziny wychodzi lekarz i oznajmia, że sytuacja została opanowania. Życiu Marty nie zagraża niebezpieczeństwo! Dodaje jednak, że Janusz nie miał tyle szczęścia - jest w stanie krytycznym...

Marta - choć mocno poobijana i bardzo słaba - nieustannie pyta o ukochanego. Jej pytania pozostają jednak bez odpowiedzi...

Co z Januszem?! Czy przeżył?! Odpowiedzi już w najbliższych odcinkach "Na Wspólnej"!

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź program telewizyjny na stronie teletydzien.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Janusz | Marta | przeżyła wypadek | wypadku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje