Reklama

Reklama

Przemysław Kossakowski skomentował rozstanie z Martyną Wojciechowską

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski już nie są razem. Najpierw autorka "Kobiety na krańcu świata" potwierdziła sensacyjne doniesienia. Teraz głos zabrał jej mąż. "Nie chcę uciekać od odpowiedzialności" - stwierdził mężczyzna.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski już nie są razem. Najpierw autorka "Kobiety na krańcu świata" potwierdziła sensacyjne doniesienia. Teraz głos zabrał jej mąż. "Nie chcę uciekać od odpowiedzialności" - stwierdził mężczyzna.
Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska już nie są razem /Baranowski /AKPA

Ta wieść gruchnęła jak grom z jasnego nieba. Kilka dni temu pojawiły się informacje, że rozpadało się małżeństwo autorki "Kobiety na krańcu świata" i prowadzącego program "Down The Road. Zespół w trasie". Para rozstała się po trzech latach związku i trzy miesiące po ślubie. Według tabloidów, Kossakowski miał wyprowadzić się od podróżniczki zaledwie kilka miesięcy po ślubie.

Niedługo później informacje o rozstaniu potwierdziła Wojciechowska. Dziennikarz również opublikował w mediach społecznościowych kilka zdań na ten temat.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski już nie są razem

Do sprawy jako pierwsza odniosła się Martyna Wojciechowska. Na jej instagramowym profilu pojawił się szczery wpis, w którym zdradziła kilka szczegółów na temat rozstania.

Reklama

"Jak wiecie, bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa" - wyznała Wojciechowska.

"Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie" - podkreśliła dziennikarka.

Apel Martyny Wojciechowskiej o uszanowanie prywatności

W swoim oświadczeniu przyznała też, że ona i jej 13-letnia córka wciąż mocno przeżywają te wydarzenia.

"Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi. Proszę więc wszystkich o uszanowanie naszego spokoju. Jeśli chcielibyście nas jakoś wesprzeć, to zachowajcie życzliwą ciszę" - zwróciła się do internautów.

Czytaj również: Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się. Dziennikarkę wspierają gwiazdy

Oświadczenie Przemysława Kossakowskiego

W piątek, 16 lipca, wieczorem na Instagramie prowadzącego program "Down The Road. Zespół w trasie" również pojawił się oficjalny komentarz. Kossakowski oficjalnie skomentował rozstanie z Martyną Wojciechowską.

"Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem. Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy" - napisał Kossakowski.

"Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym" - dodał dziennikarz.

Przypomnijmy, że informacje o tym, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą, dotarły do mediów w pierwszej połowie 2018 roku. Informacje o ślubie były dla wszystkich zaskoczeniem. Przysięgę małżeńską para złożyła w połowie października 2020 roku. Zaledwie kilka miesięcy nastąpiło rozstanie.


RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Kossakowski | Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL