Reklama

"Prosto w serce": To jeszcze nie koniec

Przed wakacyjną przerwą bohaterów serialu "Prosto w serce" czeka bolesne zderzenie z rzeczywistością.

A wszystko się tak pięknie zapowiadało: miłość kwitła, szczęście rodzinne znajdowało się w zasięgu ręki, w planach był nawet ślub! Niestety, plany mają to do siebie, że lubią się zmieniać.

Reklama

W ostatnich przed wakacjami odcinkach "Prosto w serce" bohaterów serialu czeka wiele rozczarowań. Po pierwsze: Artur Sagowski (Filip Bobek) i Monika Milewska (Anna Mucha) będą mieli kłopoty z adopcją dzieci. Ewa Ekert (Ewa Audykowska) pracownica ośrodka adopcyjnego uzna, że była bokserka nie nadaje się na matkę zastępczą.

Za złą opinię o Monice odpowiedzialna będzie oczywiście Konstancja (Małgorzata Socha). Była narzeczona Artura zrobi wszystko, by ten rozstał się z Moniką i pozbył się dzieci.

Po drugie: ucieczka podopiecznych. Laura (Marianna Januszewicz), Hania (Amelia Gontarczuk) i Kuba (Wojciech Rotowski) zrozpaczeni groźbą wysłania do domu dziecka potajemnie opuszczą rezydencję Sagowskiego. Podopiecznych Artura wystraszy pani kurator.

Po trzecie: koniec miłości? Kłopoty w związku przeżywać też będą Aneta Sienkiewicz (Agata Kulesza) i Feliks Warecki (K rz ysztof Stelmaszyk). Ich wzajemne relacje skomplikują się z powodu Rafała Sagowskiego (Jacek Braciak).

Aneta próbując wzbudzić w Feliksie zazdrość zacznie się umawiać z bratem Artura. Jaki będzie finał tej lawiny nieszczęśliwych zdarzeń?

Zainteresowanych dalszymi losami bohaterów zapraszamy do oglądania serialu zaraz po wakacyjnej przerwie...

Kilka dni temu na plotkarskich portalach zawrzało: "Ania Mucha jest w ciąży". Ponoć już za kilka miesięcy na świat przyjdzie dziecko, którego ojcem jest Marcel Sora, prywatnie partner aktorki. Jak na razie nie widać, żeby Ania się zaokrągliła, więc rzeczowych dowodów brak. Jednak coś może być na rzeczy, bowiem, jak zdradziła osoba z produkcji serialu, Monika Milewska (grana przez Muchę postać) również będzie w ciąży...

Ostatni przed wakacjami odcinek "Prosto w serce" już w piątek, 17 czerwca, o 17:55 na antenie TVN-u.

Nie przegap hitów filmowych pokazywanych w telewizji. Wszystko znajdziesz w naszym programie telewizyjnym!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | prosto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje