Reklama

Prokop zdetronizuje Wojewódzkiego?

Krążą plotki, że na wiosnę Marcin Prokop poprowadzi nowy autorski program. W związku z tym powody do niepokoju ma podobno dotychczasowy król stacji, Kuba Wojewódzki.

Dziennikarz często podkreśla, że media są dla niego na pierwszym miejscu przygodą, na drugim wyzwaniem, a dopiero na trzecim - pracą.

Reklama

Ze stacją TVN związany jest od września 2007 roku. Właśnie wtedy wraz z Dorotą Wellman odeszli z Dwójki i zaczęli przygodę z "Dzień dobry TVN".

Duety to zdecydowanie specjalność Marcina Prokopa. W "Mam talent!" jego "bratem bliźniakiem" jest przecież Szymon Hołownia. W czym tkwi sekret? - Trzeba się przede wszystkim lubić i szanować prywatnie, żeby móc występować razem zawodowo - tłumaczy.

Poza tym prezenter współprowadzi na antenie TVN Turbo magazyn "Automaniak". Udało się nam ustalić, że na wiosnę powstanie kolejna seria programu.

Wygląda jednak na to, że wkrótce Marcina Prokopa będziemy mogli oglądać też w pojedynkę. Podobno dziennikarz dostanie własny program na głównej antenie stacji TVN.

Byłaby to konkurencyjna produkcja dla show Kuby Wojewódzkiego, którego grono wiernych widzów nieco się skurczyło. A co o koledze po fachu myśli sam Marcin Prokop?

- Kiosk próżności Kuby Wojewódzkiego? Nie zmieściłbym się tam, bo jego ego wypełniłoby prawdopodobnie całość - stwierdził w jednym z wywiadów.

MP

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje