Reklama

Producenci "Wiedźmina" rozważają zatrudnienie polskich aktorów w drugim sezonie

Przygotowania do realizacji drugiej serii serialu o Geralcie z Rivii trwają już w najlepsze, a według nieoficjalnych informacji prace na planie produkcji zaczną się 17 lutego. Większość ról zagrają zagraniczni aktorzy, ale istnieje szansa, że pojawią się też Polacy.

Jednym z producentów wykonawczych "Wiedźmina" jest Tomasz Bagiński

Udział trzech polskich aktorów w pierwszym sezonie "Wiedźmina" był bez wątpienia miłym ukłonem w stronę widzów z kraju, w którym powstały książki o przygodach Geralta z Rivii. Czy producenci powtórzą ten gest i, kompletując obsadę drugiego sezonu serialu, sięgną po naszych aktorów?

Reklama

Z tym pytanie zwróciliśmy się do Tomasza Bagińskiego, jednego z producentów wykonawczych serii. Ten nie chciał zdradzać szczegółów, ale przyznał, że taki pomysł jest brany pod uwagę. - Sprawdzamy różne opcje. Może Polacy zagrają - powiedział Tomasz Bagiński, jeden z producentów wykonawczych "Wiedźmina".

W pierwszej serii "Wiedźmina" pojawiło się trzech Polaków. Maciej Musiał wcielił się w postać sir Lazio, a Marcin Czarniak zagrał rolę maga - zabójcy. Oprócz nich w serialu można zobaczyć też Tomasza Krzemienieckiego, kaskadera, który wcielił się w Vyra, jednego z członków bandy Renfri.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje