Reklama

Reklama

Premiera piosenki Stefano Terrazzino

Chcę się bawić muzyką - zapowiada Stefano Terrazzino. Tancerz i wokalista podjął współpracę z grupą sycylijskich muzyków, którzy często goszczą w Polsce. Nagrał też cover piosenki, którą wykonywał w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Premiera już we wrześniu.

Chcę się bawić muzyką - zapowiada Stefano Terrazzino. Tancerz i wokalista podjął współpracę z grupą sycylijskich muzyków, którzy często goszczą w Polsce. Nagrał też cover piosenki, którą wykonywał w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Premiera już we wrześniu.
Stefano Terrazzino na razie nie planuje kolejnego krążka z autorskim materiałem /Niemiec /AKPA

Stefano Terrazzino w maju tego roku wygrał 3. edycją programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Twierdzi, że po udziale w show telewizji Polsat, ponownie otworzył się na muzykę. Zamierza się rozwijać w tym kierunku, choć zdaje sobie sprawę z tego, że ma przed sobą długą drogę. Terrazzino nie chce jednak zaprzepaścić kilku miesięcy treningów, przyznaje też, że muzyka daje mu teraz wiele pozytywnych emocji.

- Nigdy nie miałem tego wcześniej. Kiedyś miałem coś wspólnego z muzyką, ale było to wszystko narzucone, coś robiłem i potem się przestraszyłem. Teraz nie mam jednak nikogo nad sobą, wybieram, co chcę śpiewać i jak to chcę robić - mówi Stefano Terrazzino agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Tancerz i wokalista ma już swoim koncie jedną płytę pt. "Cin Cin Amore", którą wydał w 2008 roku. Na razie nie planuje kolejnego krążka z autorskim materiałem, chciałby natomiast wydać album z włoskimi przebojami. Obecnie współpracuje z grupą muzyków z Sycylii.

- To jest bardziej taki projekt muzyczny, gdzie się bawię, eksperymentuję. Cieszę się, że mam teraz znajomych muzyków z Sycylii. Oni przyjeżdżają bardzo często do Warszawy i gramy tu jakieś koncerty, zresztą chciałbym się rozwijać w tym kierunku - mówi Stefano Terrazzino.

W wakacje, jak co roku od trzech lat, Terrazzino spędził kilka tygodni na Sycylii, gdzie razem z Pauliną Biernat prowadził warsztaty taneczne. Po trzech tygodniach pracy znalazł też czas na odpoczynek i muzyczne eksperymenty. Nagrał wówczas piosenkę, której premiera odbędzie się we wrześniu.

- To jest cover piosenki, którą śpiewałem w programie. Robiłem to po włosku, tłumaczyłem, robiłem trochę w tanecznym stylu. Tak trochę przefiltrowałem to przez siebie, jest tam taniec i jest trochę włoskości - mówi Stefano Terrazzino.

Wokalista twierdzi, że do muzycznej kariery chce podchodzić z dystansem - ma to być dla niego przede wszystkim zabawa. - Zauważyłem, że im bardziej umiem się bawić i cieszyć, tym lepiej mi to wychodzi. Nie ma co się spinać, robię to z pasją, a później zobaczymy, co z tego wyjdzie - przekonuje.

Od września tancerza będzie można oglądać w programach "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami" na antenie telewizji Polsat oraz "Salon sukien ślubnych" w stacji TLC. Stefano Terrazzino wystąpi również w spektaklu "Kochanie na kredyt" u boku Agnieszki Sienkiewicz, Piotra Zelta i Filipa Bobka.  

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Stefano Terrazzino

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL