Reklama

"Prawo Agaty": Zajdzie w ciążę!

W nowym sezonie życie Agaty Przybysz przewróci się do góry nogami!

W życiu przebojowej Agaty (Agnieszka Dygant) zajdą radykalne zmiany. Po niespodziewanym odejściu z kancelarii Marka Dębskiego (Leszek Lichota) prawniczka będzie musiała przejąć sprawy wszystkich klientów.

Reklama

Do pomocy pozostanie jej tylko aplikant Bartek (Michał Mikołajczak). Ale świeżo upieczony tatuś bardziej skupi się na rodzinie niż na karierze zawodowej. Przez chwilę pojawi się nadzieja, że do zespołu dołączy Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska), ale piękna pani prokurator otrzyma bardziej intratną propozycję.

Jakby tego było mało, Przybysz dowie się, że jest w ciąży! Na szczęście to twarda kobieta, która umie poradzić sobie w każdej sytuacji.

Nie przerazi jej nawet perspektywa samotnego macierzyństwa. Bo Agata jest honorowa i na razie nie zamierza powiedzieć Markowi o ciąży...

Także w życiu Doroty (Daria Widawska) nastąpi gwałtowny zwrot. Po rozłące z rodziną prawniczka przeprowadzi się do Trójmiasta, gdzie jej mąż Wojtek (Tomasz Karolak) dostanie posadę.

Rodzinną sielankę przerwie niespodziewane pojawienie się Tulińskiego (Piotr Grabowski), z którym Dorota wplątała się w romans. Za chwilę zapomnienia zapłaci najwyższą cenę.

MP

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Teleświat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje