Reklama

"Prawo Agaty": Walka o przetrwanie

W ostatni wtorek lutego na antenę TVN wrócą najpopularniejsi telewizyjni prawnicy - bohaterowie serialu "Prawo Agaty" - Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska) i Marek Dębski (Leszek Lichota).

Agata, Marek i Dorota - prawnicy, których oprócz wspólnej kancelarii łączy też wielka przyjaźń - 26 lutego znów wkroczą do akcji!

Reklama

- Będą jeszcze bardziej bezkompromisowi, waleczni i zaangażowani w sprawy swoich klientów - zapewniają wcielający się w główne role w "Prawie Agaty" Agnieszka Dygant, Daria Widawska i Leszek Lichota.

Sprawy, które poprowadzą, nie będą łatwe, a przyszłość ich kancelarii stanie pod znakiem zapytania. Jednak łącząca ich ogromna sympatia i miłość do tego, czym zajmują się na co dzień, sprawią, że będą chcieli za wszelką pokonać wszystkie problemy. Stoczą zażarty bój o przetrwanie kancelarii i swojej... przyjaźni.

Marek (Leszek Lichota) zrozumie wreszcie, co tak naprawdę czuje do Agaty (Agnieszka Dygant), ale będzie się bardzo długo zastanawiał, czy powinien rozstać się z prokurator Okońską (Małgorzata Kożuchowska) i związać z koleżanką z pracy.

Dorota (Daria Widawska) po urodzeniu dziecka będzie musiała nauczyć się godzić obowiązki mamy z pracą, ale wcale nie przyjdzie jej to łatwo. Rozdarcie między domem a kancelarią przysporzy jej wielu problemów.

Agata (Agnieszka Dygant) wciąż będzie starała się udowodnić, że praca jest dla niej najważniejsza. Czasem, walcząc o sprawiedliwe wyroki dla swoich klientów, zapomni o tym, że jest przede wszystkim kobietą, która potrzebuje... miłości i wsparcia.

O tym, co wydarzy się w nowych odcinkach "Prawa Agaty", dowiemy już pod koniec lutego.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marek Dębski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje