Reklama

Prawdziwe życie Natalii Siwiec

"Enjoy the view

Na ten moment czekali fani Miss Euro 2012 od wielu miesięcy. Już w niedzielę, 9 lutego, na kanale VIVA Polska premierę będzie miał pierwszy odcinek reality show z Natalią Siwiec w roli głównej. Dotąd znana tylko z kolorowych pism celebrytka pokaże jak wygląda jej życie poza błyskiem fleszy.

Reklama

- Ludzie znają prawdziwą Natalię Siwiec. Natomiast nie znają na pewno wielu rzeczy, nie spodziewają się po mnie wielu rzeczy, co na pewno będzie można zobaczyć w tym programie. Oczywiście zostawiam sobie jakieś tam smaczki. Na przykład na drugi sezon - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle, Natalia Siwiec.

Kamery będą towarzyszyć nie tylko Natalii. Dzięki programowi, widzowie poznają bliżej jej męża, rodziców, siostrę i przyjaciół. VIVA zarejestruje przygotowania Natalii do wielkich wyjść i sesji zdjęciowych. Ekipa telewizyjna podejrzy też, jak modelka dba o figurę i sprawdzi, jak sobie radzi w kuchni.

- Myślę, że będzie dużo naszego humoru, takiego specyficznego. Mam nadzieję, że widzom on się spodoba. Każdy człowiek, który nas poznaje bliżej, jest tym zachwycony. I myślę, że to też się przełoży na fanów. Czasami są sytuacje, które są beznadziejne, chociaż takie też możemy pokazać, jak jestem zła i zmęczona - przyznaje Natalia Siwiec.

Natalia Siwiec jest jedną z najpopularniejszych postaci w polskim show biznesie. Od momentu okrzyknięcia jej Miss Euro upłynęło nie tylko sporo czasu, wiele się też zmieniło. Jej kariera nabrała tempa, potencjał został dostrzeżony przez wielu ludzi, a i ona sama dużo pewniej i odważniej podejmuje zawodowe decyzje.

Okazuje się jednak, że Natalia to nie tylko gorące okładki i bankiety. Natalia to też rodzina, zupełnie zwyczajna codzienność, ukochany pupil Gucio, dużo humoru i nieustające zmiany.


Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje