Reklama

Pracowite święta Egurroli

Dla Agustina Egurroli Wielkanoc zawsze łączy się z pracą. Nie chodzi tu o malowanie pisanek, czy o świąteczne porządki, ale pracę nad choreografiami do programu "Taniec z Gwiazdami".

- Mam problem ze świętami wielkanocnymi, bo zawsze spędzam je w studiu telewizyjnym, już piąty rok. Jest "Taniec z Gwiazdami, gdzie jestem głównym choreografem - dlatego w sobotę i w niedzielę muszę być w studiu. Mam nadzieję, że w poniedziałek odpocznę i zjem śniadanie z najbliższymi - powiedział Agustin Egurrola.

Reklama

Oczywiście świąteczne wspomnienia Agustina krążą głównie wokół wiader wody, które choreograf wylewał na koleżanki z podwórka. - To zawsze były fajne święta. Lany poniedziałek, to było wielkie szykowanie z chłopakami. Zawsze wychodziliśmy na podwórko polewać dziewczyny - wspomina Egurrola.

- To są niesamowite, polskie święta. Nie ma piękniejszych świąt niż w Polsce - podsumowuje choreograf.

Przypomnijmy, że po świętach Egurolla będzie miał jeszcze więcej pracy. Przypomnijmy, że już od 7 kwietnia widzowie będą mogli śledzić taneczne potyczki nowych uczestników programu "You Can Dance - Po prostu tańcz", gdzie Agustin jest jednym z jurorów.

- Program cieszy się ogromnym szacunkiem wśród tancerzy, coraz więcej profesjonalistów zgłasza się do niego. To będzie specyficzna edycja, ponieważ będziemy świadkami wielkiej konfrontacji. Mamy co najmniej sześciu tancerzy z ogromnym doświadczeniem scenicznym, po drugiej stronie mamy młodych ludzi, pełnych nadziei, energii, którzy będą chcieli zdobyć świat. I to wszystko będzie w tej edycji. Do tej pory YCD wygrywali zawodowcy, zobaczymy jak będzie teraz - zdradził Egurrola.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | taniec | świąteczne | święta | Taniec z gwiazdami | 'Taniec z gwiazdami'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje