Reklama

​Powstaje kontynuacja serialu "Usta usta"

"Usta usta" to serial, który był nadawany na antenie stacji TVN w latach 2010-2011. Doczekał się trzech sezonów, a teraz jego bohaterowie powrócą w kolejnym.

W serialu "Usta usta" znów zobaczymy m.in. Wojciecha Mecwaldowskiego i Magdalenę Popławską

Bohaterami serialu "Usta usta" były trzy pary w różnych fazach związku. Życie Adama (Paweł Wilczak) nabiera kolorów, gdy poznaje Julię (Magdalena Różczka). Dzięki nim poznajemy dwie kolejne pary bohaterów serialu: Izę i Piotrka (Sonia Bohosiewicz i Wojciech Mecwaldowski) oraz Agnieszkę i Krzysztofa (Magdalena Popławska oraz Marcin Perchuć).

Jako pierwszy informację o powrocie serialu "Usta usta" podał magazyn "Party". W kontynuacji ma pojawić się większość gwiazd, które wystąpiły w pierwszych trzech sezonach serialu. "Umowy są już dopinane" - twierdzi anonimowe źródło magazynu. Jeśli scenarzyści nie wymyślą jakiejś niespodzianki, w kontynuacji nie zobaczymy Magdaleny Różczki, której postać zginęła w serialu.

Reklama

Nieoficjalne informacje "Party" potwierdziła między wierszami na swoim koncie na portalu społecznościowym Instagram, Sonia Bohosiewicz. "Za dużo nie zdradzę, ale moja postać ma na imię Iza" - mówiła aktorka na nagraniu z planu mieszczącego się na Żoliborzu. Pokazała również, że na planie zachowane są wszelkie środki ostrożności związane z pandemią COVID-19. Postać, w jaką wcielała się w serialu "Usta usta" Bohosiewicz, to Iza Nowak.

Niedługo później pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu opublikowane przez serwis "Pudelek", na których można zobaczyć gwiazdy serialu: Pawła Wilczaka, Wojciecha Mecwaldowskiego, Marcina Perchucia i Magdalenę Popławską.

Nie jest to jedyna przygotowywana przez stację TVN kontynuacja serialu sprzed lat. Stacja pracuje też nad nowym sezonem kultowej "BrzydUli". To ciąg dalszy swoistych powrotów do przeszłości, jakich jesteśmy świadkami w ostatnich miesiącach. Wcześniej mogliśmy zobaczyć podobną kontynuację serialu "39 i pół".

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Usta usta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje