Reklama

Reklama

"Power Couple": Katarzyna Pakosińska jeszcze bardziej pokochała męża

Jedną z siedmiu znanych par, jakie wystąpiły w pierwszej polskiej edycji programu „Power Couple”, jest Katarzyna Pakosińska oraz Irakli Basilashvili. To, że przez trzy tygodnie mieszkali z innymi uczestnikami pod jednym dachem i mierzyli się z zaskakującymi zadaniami, wyszło im na dobre. Aktorka twierdzi, że teraz kocha swojego męża jeszcze bardziej. Co więcej, odkryła w nim komandosa!

"Z tego programu płynie pewna wielka wartość. Kocham swojego męża, ale ja się w nim jeszcze bardziej zakochałam. Z wielu jego cech zdawałam sobie sprawę. Ale show jeszcze bardziej je uwypuklił. Jego szlachetność, dobroć, empatię, siłę, odwagę, decyzyjność. To taki pakiet, którego każda kobieta szuka u mężczyzny" - mówi PAP Life Katarzyna Pakosińska.

Czy coś zaskoczyło ją w mężu? "Nie wiedziałam, że jest komandosem. Większość zadań wymagało kondycji fizycznej. Czasami były takie zadania, że ciało już słabło, drżały ręce i nogi. Ale wystarczyło, że spojrzeliśmy sobie w oczy i nabieraliśmy takiej siły, że byliśmy w stanie pokonać granice, które wydawało się, że są nie do przekroczenia dla nas" - wspomina. Jeśli chodzi o Irakliego, to mógł przypomnieć sobie czasy, gdy w Gruzji odbywał obowiązkową służbę wojskową. "Myślę, że jego stopień oficerski do czegoś zobowiązuje" - mówi Pakosińska.

Reklama

"Jesteśmy trochę poturbowani, jakbyśmy wrócili z manewrów wojskowych. Mężowi ciężko się wchodzi po schodach, bo ma naderwane mięśnie. Mnie jeszcze siniaki nie zeszły. Ale emocjonalnie czujemy się fantastycznie. Wzięcie udziału w tym programie było jedną z najlepszych decyzji, jakie podjęliśmy w życiu" - twierdzi Pakosińska tydzień po zakończeniu zdjęć. Warto przypomnieć, że Piotr Rubik, który także brał udział w tym programie twierdzi, że ma po nim koszmary senne.

Katarzyna i Irakli są małżeństwem od 2017 r. Pobrali się w Gruzji, w rodzinnym kraju Basilashviliego. Młodszy o sześć lat wybranek Pakosińskiej jest dziennikarzem telewizyjnym. Jak opowiedziała kiedyś w jednym z wywiadów, poznali się w dramatycznych, a jednocześnie romantycznych okolicznościach. Podczas jednej ze swoich wielu podróży do Gruzji, Pakosińska zachorowała. Podano jej niewłaściwe leki na skutek czego doznała groźnej zapaści. Irakli wyważył drzwi do pokoju hotelowego, w którym była Katarzyna i zaczął reanimację. Miłość podobno rozkwitła szybko.

W "Power Couple" w szranki z Katarzyną i Iraklim stanęli: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Agata i Piotr Rubikowie, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza oraz Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres.


Podczas licznych zadań, przed którymi staną, przekonamy się, na ile ich związki są silne. Program poprowadzi Olivier Janiak. Pierwszy odcinek na antenie TVN będziemy mogli zobaczyć 20 marca.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Pakosińska | Power Couple

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy