Reklama

Polski serial o świecie mediów

Nieuczciwe zdobywanie informacji, romanse, intrygi i chęć zrobienia za wszelką cenę kariery. Tak w nowym serialu wygląda praca w telewizji.

Akcja nowego serialu Dwójki toczy się w prywatnej stacji telewizyjnej PL24.

Reklama

- Głównymi bohaterami jest para prezenterów, Marcin Wilk (Wojciech Mecwaldowski) i Agata Rusek (Magdalena Łaska). Są małżeństwem i dzięki sympatii, jaką wzbudzają u widzów, ich program ma świetną oglądalność. Kłopoty zaczynają się, kiedy Marcin po wypadku zapada w śpiączkę, a właściciel stacji postanawia zatrudnić na jego miejsce łudząco podobnego, bezrobotnego aktora - mówi reżyser Łukasz Palkowski.

Szefem PL24 jest Adam Kromer (Marek Barbasiewicz). Stara się, by jego stacja była najpopularniejszą w kraju. Nie jest to łatwe, gdyż największą rywalką Kromera jest jego była żona Krystyna (Maria Pakulnis). Na szczęście pomaga mu świetna dyrektor programowa (Maja Hirsch).

- Ona jest moim przeciwieństwem. To typ pracoholiczki, która może spędzać w firmie 24 godziny na dobę. Zagraniczne prestiżowe studia prawnicze, duże oczekiwania, przebiegłość. Na jednej z imprez smali cholewki do szefa - zdradza aktorka.

Wielkie ambicje ma też reporter Daniel Waśko (Marcin Kwaśny).

- Chce zdetronizować głównego prezentera i w tym celu nawiązuje romans z jego żoną - mówi Marcin Kwaśny.

Agata jest podatna na romans, bo czuje się tłamszona przez męża.

- Stosunki między nimi są napięte, lecz nikt z widzów nie może się o tym dowiedzieć, bo jesteśmy twarzami stacji i gorącym tematem dla plotkarskich portali - mówi Magdalena Łaska.

Artur Krasicki

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: romanse | Za wszelką cenę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje