Reklama

Polsat zaprezentował ramówkę na jesień 2020

W wyemitowanym w niedzielę, 30 sierpnia, programie "Wieczór z Gwiazdami. Jesień 2020", Polsat zaprezentował nową ofertę programową stacji. Co już niebawem zobaczymy na antenie?

Krzysztof Ibisz zaprezentował ramówkę Polsatu na jesień 2020

Gwiazdy na parkiecie

Po kilkumiesięcznej przerwie gwiazdy i tancerze wracają na parkiet. Przed nami XI edycja "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Wyjątkowe taneczne show, które dosłownie kipi od emocji i wrażeń, gdzie rywalizacja miesza się ze wzruszeniem i łzami szczęścia. Kto tym razem wytańczy zwycięstwo i Kryształową Kulę? Dwa pierwsze odcinki show, które zostały wyemitowane wiosną 2020 roku, pokazały, że poziom XI edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jest bardzo wysoki.

Reklama

A już od 4 września, na naszym parkiecie zatańczą: piosenkarka Anna Karwan w parze z Janem Klimentem; aktorka, wokalistka i influencerka Julia Wieniawa  ze Stefano Terrazzino; serialowa Julka z "Przyjaciółek" Nicole Bogdanowicz z Kamilem Kuroczko; modelka Edyta Zając w towarzystwie debiutującego na parkiecie Michała Bartkiewicza; gwiazda Internetu, piosenkarka i youtuberka Sylwia Lipka wraz z weteranem show Polsatu, Rafałem Maserakiem; pogodynka Polsatu i Polsat News Milena Rostkowska-Galant, której partneruje zwycięzca V edycji show Jacek Jeschke; aktor Tomasz Oświeciński z nową trenerką Wiktorią Omyłą; aktor, twórca kabaretowy, rockman i sportowiec w jednym - Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa; uczestnik "Ninja Warrior Polska" Sylwester Wilk, który z każdej opresji wychodzi cało, a u jego boku Hanna Żudziewicz, laureatka VI edycji "Tańca z Gwiazdami"; zwycięzca "Love Island. Wyspa miłości", trener tenisa Mikołaj Jędruszczak, któremu w tanecznych zmaganiach towarzyszy Sylwia Madeńska, partnerka także w życiu prywatnym.

W jury niezmiennie zasiądą: surowa Iwona Pavlović, sypiący anegdotami Andrzej Grabowski i wielokrotny mistrz świata w tańcu - Michał Malitowski! Program poprowadzi niezawodny duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już od 4 września, w każdy piątek o godz. 20:05

Znajome twarze

Emisja 13. sezonu show  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rozpoczęła się wczesną wiosną, a zakończy... późną jesienią! Uczestnicy pokazali już, że stać ich na wiele i zapewniamy, że pandemia nie zgasiła w nich motywacji. Przypomnijmy, że w 13. edycji show biorą udział: piosenkarki Gosia Andrzejewicz i Marta Gałuszewska, aktorki Natalia Avelon i Kamila Boruta, aktorzy Maurycy Popiel, Filip Gurłacz i Karol Dziuba oraz czadowy Czadoman, czyli król dyskotek Paweł Dudek. Ich sceniczne metamorfozy w najbardziej znane gwiazdy muzyczne ocenią:  Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski, Katarzyna Skrzynecka i zwycięzca 12. serii Adam Strycharczuk. Program prowadzi najlepiej na świecie zgrany duet - Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Nagrania odbywają się w reżimie sanitarnym, a publiczność została zredukowana. Wszyscy zobowiązani są do zachowywania odpowiednich odległości, dezynfekcji oraz mierzenia temperatury. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od 5 września! Emisja w każdą sobotę o godz.22:05.

***Zobacz także***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje