Reklama

Polsat: Odwołana emisja "Przyjaciółek" i "Naszego nowego domu"

W związku z czwartkową (26 września) transmisją półfinałowego meczu mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn widzowie Polsatu nie zobaczą tego dnia ani serialu "Przyjaciółki", ani programu "Nasz nowy dom".

Fani "Przyjaciółek" nie zobaczą w najbliższy czwartek ulubionego serialu

W czwartek, 26 września, Polsat planował emisję 162. odcinka serialu "Przyjaciółki". Odcinek ten zostanie wyemitowany tydzień później - w czwartek, 3 października, o godz. 21.10.

Reklama

Również widzowie "Naszego nowego domu" muszą uzbroić się w cierpliwość. Zaplanowany na najbliższy czwartek 8. odcinek programu wyemitowany zostanie dopiero w środę, 2 października, o godz. 20.05.

Zmiana ramówki stacji wynika z awansu polskich siatkarzy do półfinału mistrzostw Europy. Polacy zmierzą się w nim ze Słowenią. Transmisja meczu rozpocznie się w czwartek, 26 września, o godz. 20.30.

W odcinku "Naszego nowego domu", który został przeniesiony na środę, 2 października, gospodyni show Katarzyna Dowbor pomoże rodzinie z Szemplina Wielkiego. W miejscowości nieopodal Nidzicy w połowie starego domu mieszka pani Ilona z pięciorgiem dzieci. Jej małżeństwo było pełne przemocy i upokorzeń. Odeszła od męża a odskocznią od traumatycznych wspomnień stało się bieganie. Jednak dom rodziny nie nadaje się do mieszkania. Dziurawy dach pokryty jest rakotwórczym eternitem, deszcz wlewa się do przedsionka, który jednocześnie jest kuchnią i łazienką. Nie ma kanalizacji. Po środku pokoju rodzinnego stoi niebezpieczny, stary piec. To wszystko zmieni się w pięć dni a gościem specjalnym odcinka jest niewidoma biegaczka Joanna Mazur.

W przeniesionym odcinku "Przyjaciółek" grana przez Małgorzatę Sochę Inga traci autorytet w oczach córki. Hania (Pola Figurska) uważa, że Inga (Małgorzata Socha) zachowuje się nieadekwatnie do swojego wieku. Mówi matce wprost, że nie przystoi jej takie zachowanie. Kobieta jest nieco urażona, ale słowa córki bierze sobie mocno do siebie. Igor (Stefan Pawłowski), ku rozczarowaniu Zuzy (Anita Sokołowska), zamierza ruszyć w dalszą podróż. Ostatnią noc pragnie spędzić w wyjątkowy sposób. Zaprasza Zuzę do opery... Jak zakończy się ten wieczór? W związku Wiktora (Paweł Deląg) i Patrycji (Joanna Liszowska) nieustannie panuje ochłodzenie. Mężczyzna jest dla żony jeszcze bardziej oschły niż kiedykolwiek. Patrycja czuje, że coś jest nie tak. Przypadkowo odtwarza film z domowej kamerki... Czy to, co na nim zobaczy wpłynie na ich związek?
INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Polsat | Przyjaciółki | Nasz nowy dom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje