Reklama

Półfinał "You Can Dance"

Już dzisiaj półfinał programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Do finałowego odcinka, który odbędzie się 3 grudnia, przejdą trzy osoby. Czy będzie to dwóch chłopaków i dziewczyna czy może na odwrót? O tym zadecydują widzowie.

Przypomnijmy, że w półfinale programu są: Wiola, Marcin, Ada i Gabryś.

Reklama

Dzisiaj wieczorem głosy widzów przesądzą o tym, kto będzie miał pewne miejsce w finale. Dlaczego tak się stanie? W tej edycji jest równouprawnienie i finał rozegra się pomiędzy osobami różnych płci, tzn. w ostatnim odcinku odbędzie się dwustopniowy charakter eliminacji.

W pierwszej części programu wyeliminowana zostanie jedna z dwóch osób tej samej płci. Jeśli dziś odpadnie jedna z dziewczyn, wówczas ta, która zostanie na pewno będzie w finale. Natomiast jeśli program opuści jeden z chłopaków, to ten którego widzowie ocalą, zostanie szczęśliwym finalistą.

Decyzja należy do widzów!

Szykuje się decydujące starcie. Ada z Wiolą wypowiedzą taneczną bitwę Marcinowi i Gabrielowi. Widzowie zobaczą jaką tajną broń przygotowały obie ekipy. Tancerzy, do walki o finał, przygotuje Thierry Verger, francuski mistrz mrocznej choreografii z pierwszego odcinka. Fani programu mogą liczyć m.in. na zapierający dech w piersiach układ do utworu Marilyna Mansona.

Ciekawe, kto dostanie się do wielkiego finału? Początek programu o godz. 21.30 w TVN.

TVN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Po prostu | widzowie | półfinał | dance | YOU

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje