Reklama

Pol’and’Rock Festival na żywo w Playerze

30 lipca rozpocznie się Najpiękniejsza Domówka Świata, czyli 26. Pol'and'Rock Festival online. Tegoroczny festiwal Jurka Owsiaka z uwagi na zagrożenie epidemiczne odbędzie się w nowej formule. Zostanie zrealizowany w studiu telewizyjnym, a całość, tj. około 70 godzin wydarzenia, transmitowana będzie w Internecie – m.in. w Playerze.

Tegoczną edycję Pol’and’Rock Festival będzie możnać śledzić w internecie

Jurek Owsiak nie zwalnia tempa, nawet pandemia koronawirusa nie podcina skrzydeł jego fundacji i organizowanych przez nią wydarzeń, takich jak popularny Pol’and’Rock Festival. W tym roku impreza przenosi się z Kostrzyna nad Odrą do studia w Warszawie, a śledzić ją będzie można dzięki nieprzerwanej transmisji online.

Reklama

Lista gwiazd jest równie imponująca co w latach poprzednich. Na scenie zobaczymy m.in. Raz, Dwa, Trzy, Kwiat Jabłoni, Big Cyc, Jelonek, Happysad, Enej, Urszulę, Renatę Przemyk, Majkę Jeżowską czy Anię Rusowicz.

Player stworzy specjalny kanał, dedykowany transmisji z festiwalu Pol'and'Rock. Relacja rozpocznie się w czwartek 30 lipca o godz. 10 i trwać będzie nieprzerwanie do 3 w nocy w niedzielę, 2 sierpnia. Uroczyste otwarcie wydarzenia planowane jest na godzinę 15 w czwartek.

Materiał będzie można oglądać na żywo bez opłat i bez reklam.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pol'And'Rock Festival

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama