Początek sezonu Małysza w TVP

Najbliższy weekend (26-28 listopada) to prawdziwe rozpoczęcie sezonu w sportach zimowych. W fińskim Kuusamo zainaugurują Puchar Świata skoczkowie narciarscy, z Adamem Małyszem na czele. Transmisja w TVP1 oraz TVP Sport.

Wśród najważniejszych faworytów w zawodach skoczków jest oczywiście Adam Małysz, który przed rokiem w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata zajął 5 miejsce (czterokrotnie zdobywał „Kryształową Kulę” za końcowy triumf w PŚ).

Podczas igrzysk w Vancouver wywalczył dwa srebrne medale. Bardzo blisko podium był też podczas mistrzostw świata w lotach w 2010 r., w których zajął 4. lokatę.

Poza tym jest także czterokrotnym mistrzem świata. Czy w tym sezonie powiększy swój dorobek o kolejne sukcesy?