Reklama

Piróg znowu zapłakał

Z programem "You Can Dance - Po prostu tańcz!" pożegnali się kolejni uczestnicy. Niepodziewanie z rywalizacji o stypendium na Broadwayu odpadł "czarny koń" YCD, Kuba Mędrzycki. Po raz ostatni obejrzeliśmy także taniec Pauliny Jaksim. A Michał Piróg znowu zapłakał...

Kuba i Paulina odpadli tuż przed półfinałem programu.

Reklama

Kiedy Agustin Egurrola ogłosił wynik głosowania widzów i okazało się, że 17-letni Kuba odpada z programu, w studiu zapadła grobowa cisza. Po chwili zaskoczony chłopak otrzymał owację na stojąco. Tym samym YCD stracił swojego "czarnego konia" i jednego z najbardziej charyzmatycznych tancerzy wśród całej 16-ki.

Michał Piróg wstał podczas owacji dla Kuby i nie potrafił ukryć łez. Przypomnijmy, że podczas eliminacji do programu YCD juror wzruszył się przed kamerami po tańcu 17-letniego Kuby Mędrzyckiego.

"Wiesz, że wciąż ci dobrze życzę" - tylko tyle zdołał wydusić wzruszony juror pod koniec wczorajszego programu.

Tym razem niezwykle przejęty był także Agustin Egurrola, który po werdykcie nic już nie powiedział i zakrył rękami twarz.

19-letnia Paulina to świetna, dobrze rokująca tancerka, jednak mniej doświadczona od nominowanych koleżanek - Wioli i Izy. Jej odejście zaskoczyło trochę mniej, bo chyba nikt nie wróżył jej udziału w finale.

W "You Can Dance - Po prostu tańcz!" pozostali: Wiola Fiuk, Iza Orzełowska, Adrianna Kawecka, Gabriel Piotrowski, Michał Pawłowski i Marcin Mroziński. Zobaczymy, kto z nich za tydzień pożegna się z programem...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: YOU | dance | Michał Piróg | You Can Dance - Po prostu tańcz! | Kuba | Po prostu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje