Reklama

Reklama

Piotr Kraśko: Recepta na udany związek

Miłość, stała ciekawość drugiej osoby i wzajemne wspieranie się to zdaniem Piotra Kraśki recepta na udany związek. Gospodarz "Faktów z zagranicy" w TVN24 Biznes i Świat twierdzi, że nawet po blisko dziesięciu latach małżeństwa zdarza mu się odkrywać żonę na nowo. Nie ukrywa też, że Karolina Ferenstein stanowi dla niego ogromne wsparcie, także w życiu zawodowym.

Zdaniem małżonków istotna dla budowania udanego związku jest świadomość, że w każdej chwili można liczyć na wsparcie partnera

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein poznali się w 2001 roku w Gałkowie, gdzie dziennikarz rozpoczął treningi jazdy konnej. Pobrali się siedem lat później i doczekali się trójki dzieci: dwóch synów i córki. Oboje są przekonani, że prawdziwe uczucie nie musi wypalać się wraz z rosnącym stażem związku i nawet po kilkunastu latach małżeństwa można tworzyć niezwykle bliską relację.

- To musi być miłość. Wiem, że to najbardziej banalna odpowiedź jakiej można udzielić, ale wspaniale jest odkrywać się na nowo - mówi Piotr Kraśko agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. - Nie ma żadnej recepty, wszystko co powiedział Piotr było świetne i na tym poprzestańmy. Nic nie można dodać - twierdzi Karolina Ferenstein.

Reklama

Gospodarz programu "Fakty z zagranicy" podkreśla, że jemu również zdarza się odkrywać swoją żonę na nowo. Uważa, że właśnie ta możliwość innego spojrzenia na bliską osobę po dwudziestu latach znajomości, jest najcudowniejszym elementem związku. - Często zdarza się, że patrzę na Malinę zupełnie w inny sposób i czegoś zupełnie nowego i wspaniałego o niej się dowiaduję - twierdzi Kraśko.

Zdaniem małżonków niezwykle istotna dla budowania udanego związku jest również świadomość, że w każdej chwili można liczyć na wsparcie partnera. Karolina Ferenstein jest przekonana, że płeć nie ma w tym przypadku znaczenia, oboje partnerzy powinni bowiem stanowić dla siebie nawzajem podporę oraz źródło inspiracji. Na tym, jej zdaniem, polega prawdziwy związek. - Namawiam Piotra do różnych nowych historii, nawzajem się motywujemy, fajnie jest robić nowe rzeczy, nowe historie i odkrywać siebie na nowo - przekonuje gwiazda.

Piotr Kraśko od kilku lat bierze udział w zawodach triathlonowych. Nie ukrywa, że do rozpoczęcia przygody z tą dziedziną sportu nakłoniła go właśnie żona. Karolina Ferenstein wsparła dziennikarza także organizacyjnie, treningi triathlonowe nie należą bowiem do łatwych - codziennie trzeba ćwiczyć dwie dyscypliny: jazdę na rowerze i pływanie lub bieg i pływanie. - W wielu sprawach zawodowych radzę się jej, gdy mam wątpliwości, ona mnie do czegoś przekonuje i jestem jej za to wdzięczny, ma bardzo dobrą intuicję - podsumowuje Kraśko.

Dziennikarz przekonał natomiast swoją żonę do udziału w trzeciej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Najpopularniejsze reality show TVN powróci na antenę stacji już 21 lutego.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kraśko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy