Reklama

Piotr Grabowski przerwał milczenie

Piotr Grabowski po raz pierwszy zabrał głos w sprawie rozstania z Anną Dereszowską. W trudne miłosne historie uwikłani są też bohaterowie, których kreuje.

Kiedy kilka lat temu wyszło na jaw, że Piotr Grabowski związał się z Anną Dereszowską, wybuchł skandal. I to wcale nie z powodu dzielącej ich różnicy wieku. Dla młodszej o 13 lat aktorki Grabowski porzucił bowiem żonę i dzieci.

Reklama

Od początku liczyli się z konsekwencjami, jakie niosło za sobą to uczucie. Nie byli jednak w stanie walczyć z miłością, która narodziła się między nimi na planie serialu "Tajemnica twierdzy szyfrów".

- Myślę, że fakt, iż wieszano na nas psy, paradoksalnie jeszcze bardziej nas do siebie zbliżył - przyznała Anna Dereszowska. 30 kwietnia 2008 roku na świat przyszła córeczka pary. - Nagle po prostu staliśmy się rodziną, ale z całą pewnością bez Lenki też bylibyśmy razem - zapewniali oboje.

W ubiegłym roku co chwilę wybuchały plotki, że ich związek należy już do przeszłości. Przez długi czas nie komentowali tych doniesień. Milczenie przerwał Piotr Grabowski, choć w głośnym wywiadzie i tak ani razu nie mówi wprost o rozstaniu z Anną Dereszowską.

- Wciąż wierzę, że potrafię stworzyć trwały i wartościowy związek - stwierdził jedynie. - Większość ludzi chce spotkać prawdziwą miłość, ale to nie jest łatwe - dodał. Z kolei na pytanie, o kim dzisiaj myśli jako o "rodzinie", odpowiedział: - O moich dzieciach.

W skomplikowane relacje damsko- męskie wplątani są też bohaterowie, których Piotr Grabowski gra w serialach. Jesienią w "Prawie Agaty" będzie toczyć się sprawa rozwodowa Krzysztofa. Żona Tulińskiego skorzysta z usług mecenas Gawron (Daria Widawska), która spędziła przecież namiętną noc z jej mężem!

Natomiast w "Ciszy nad rozlewiskiem" pod znakiem zapytania stanie ślub Konrada z Małgosią (Joanna Brodzik).

MP

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje