Reklama

Reklama

Pilot drugiego sezonu "The Mandalorian" będzie najdłuższym odcinkiem serialu?

Już w piątek 30 października na platformie streamingowej Disney+ pojawi się pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu "The Mandalorian". Pomimo ogromnego zainteresowania serialem, jego twórcom udało się zachować wiele tajemnic. Jedna z nich prawdopodobnie ujrzała światło dzienne. Wiele wskazuje na to, że premierowy odcinek drugiego sezonu trwać będzie aż 52 minuty.

Jeden z użytkowników portalu "Reddit" i jego podsekcji poświęconej "Gwiezdnym wojnom", umieścił screen z zapowiedzią odcinka znaleziony na najprawdopodobniej japońskiej wersji platformy Disney+. Wynika z niego, że pierwszy odcinek drugiego sezonu "The Mandalorian" będzie najdłuższym odcinkiem w historii tego serialu. O trzy minuty dłuższym niż dotychczasowy rekordzista, wyreżyserowany przez Taikiego Waititiego finałowy odcinek pierwszego sezonu. Trwał on 49 minut.

Na screenie z informacją o czasie trwania widoczny jest również fotos z pierwszego odcinka drugiego sezonu "The Mandalorian". Widać na nim tytułowego bohatera serialu, Mandalorianina Dina Djarina, który odwiedza jedną z kosmicznych kantyn. Zdjęcie już wzbudziło dyskusje fanów, którzy zastanawiają się, czy znajduje się ona na planecie Tatooine, czy może gdzieś zupełnie indziej.

Czas trwania poszczególnych odcinków "The Mandalorian" znacząco różni się od siebie. Najkrótszy, drugi odcinek serialu trwał tylko 31 minut. To również różnica względem większości seriali, których czas trwania odcinków jest podobny do siebie. W teorii daje to twórcom dodatkowe możliwości, bo nie muszą za wszelką cenę zapełniać odcinków treścią byle tylko zmieścić się w z góry założonym czasie.

Informacja o czasie trwania pilotowego odcinka drugiego sezonu nie została oficjalnie potwierdzona. Podobnie mają się inne dotychczasowe doniesienia odnośnie "The Mandalorian". Od dłuższego czasu spekuluje się o nowych postaciach, jakie się w nim pojawią. To między innymi Boba Fett grany przez Temuerę Morrisona, jak również Ahsoka Tano, w którą wcieli się Rosario Dawson. Mówi się też, że w drugim sezonie wystąpią Katee Sackhoff, Timothy Olyphant oraz Michael Biehn. Wygląda jednak na to, że z potwierdzeniem tych informacji trzeba będzie poczekać do startu serialu. Jego kolejne odcinki będą pojawiać się na wciąż niedostępnej w Polsce platformie Disney+ co tydzień w każdy piątek.

Reklama

Największą atrakcją pierwszego sezonu "The Mandalorian" była bez wątpienia postać Dziecka ochrzczonego przez internautów mianem Baby Yody. W drugim sezonie też można liczyć na podobnie niespodzianki. Mówiła o tym wcześniej jedna z reżyserek serialu, popularna aktorka Bryce Dallas Howard. "Obecność Baby Yody była najtrudniejszym sekretem na świecie. Czuliśmy, że pękamy. Tak samo oszołomiona, chętna i zdesperowana jestem teraz, czekając na to, aż pokażemy, co przygotowaliśmy w tym sezonie. Jest na co czekać" - powiedziała Howard.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: 'The Mandalorian'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL