Reklama

Pietrucha wyrusza na podbój Indii

Julia Pietrucha ("Galeria") wybiera się razem z ukochanym Ianem w długą podróż do Indii i na razie nie wie, kiedy wróci do Polski! - Kupiliśmy bilety w jedną stronę - powiedziała w wywiadzie telewizyjnym.

Już za kilka dni rozpocznie się wielka przygoda Julii Pietruchy i jej narzeczonego Iana Dow. 5 lutego para wyjeżdża w bardzo długą podróż do Indii...

Reklama

- Na razie mamy plany tylko na pierwsze dwa tygodnie naszej wyprawy. Później będziemy się zatrzymywać tam, gdzie po prostu będzie nam się podobało - wyznała gwiazda "Galerii".

Julia twierdzi, że od dawna marzyła, by wybrać się do Indii. Ma zamiar zwiedzić ten kraj naprawdę dokładnie, dotrzeć do miejsc, których nie ma w żadnych przewodnikach dla turystów, poznać od A do Z tamtejszą kulturę i zwyczaje.

- Myślimy, że nasza podróż potrwa co najmniej trzy miesiące, ale nie wiemy dokładnie, ile czasu spędzimy w Indiach. Mamy bilety na samolot tylko w jedną stronę - opowiadała gwiazda w weekendowym wydaniu popularnego programu telewizyjnego.

- Ta wyprawa to wielkie wyzwanie! Wiem, że czeka nas wspaniała przygoda. Za pośrednictwem internetu poznaliśmy już wielu ludzi z Indii i właśnie u nich będziemy nocować poznając jednocześnie życie codzienne mieszkańców tego regionu - dodała.

Julia i Ian postanowili, że będą dokumentować każdy swój krok i relacjonować dzień po dniu pobyt w Indiach. Założyli już nawet specjalnego bloga, gdzie zamieszać będą zdjęcia i filmiki z podróży.

- Byliśmy już razem w Tajlandii i Indonezji. Przeżyliśmy wtedy najpiękniejsze momenty w naszym życiu. Teraz czas na Indie! - śmieje się serialowa Anita Woydatt z "Galerii".

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | Julia Pietrucha | Indie | podróż do Indii | aktorka | podróże

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje