Reklama

"Pies szuka domu": Nowy program w TVP2

Telewizja Polska przygotowuje nowy program "Pies szuka domu". W show gwiazdy będą opiekować się psami zabranymi ze schroniska. "To misyjny format" - twierdzi osoba związana z projektem.

"W programie znane osoby zaopiekują się psami i zajmą się ich wytresowaniem. Idea programu zakłada, że każde zwierzę trafi do znanej osoby raczej na stałe, chociaż może zdarzyć się, że poszukiwana będzie dla niego nowa rodzina" - czytamy na stronie Wirtualnemedia.pl.

Reklama

Format został wymyślony przez firmę Jake Vision, producenta m.in. takich programów, jak "Tylko muzyka. Must be the music" i "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia".

Na razie nie ujawniono nazwisk gwiazd, które zdecydowały się na udział w programie. Nie wiadomo także, kto będzie gospodarzem show.

Widzowie TVP2 obejrzą program wiosną.

Choć osoba związana z projektem twierdzi, że to "misyjny format", spotykał się on już z krytyką. Dziennikarka Karolin Korwin-Piotrowska napisała na swym profilu na Facebooku, że "gwiazdy będą chciały się w nim lansować kosztem bezdomnych zwierząt".

"No już widzę, jak ludzie adoptują masowo bezdomne, biedne psy, bo jakiś łasy na sławę celeb dla lansu przez miesiąc 'opiekował się' psem. Taki chory program mógł wymyśleć tylko ktoś, kto nie zna psychiki zwierzęcia. (...) Nie wiem, co za idiota to wymyślił. Przepraszam, że mocne słowa, ale inaczej nie można. To ma być 'misja'?" - pyta oburzona dziennikarka.

INTERIA.PL/Wirtualnemedia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje