Reklama

Reklama

Pierwszy raz w życiu pojechała sama na wakacje

Jak wiele innych gwiazd, 23-letnia modelka Karolina Pisarek postanowiła uciec przed zimowym chłodem w tropiki. Na miejsce wypoczynku wybrała Bali. Jak przyznaje, to pierwsze wakacje, na które poleciała sama. Mimo że początkowo była pełna obaw, to z czasem znalazła wiele plusów urlopu w pojedynkę.

Robię wszystko, co sprawia mi największą radość! - mówi o swoich wakacjach Karolina Pisarek

Finalistka 5. edycji "Top Model" zaraz po świętach Bożego Narodzenia poleciała na Bali. Po ponad dwóch tygodniach spędzonych w Indonezji doszła do wniosku, którym postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami. "Pierwsze wakacje, na które poleciałam sama. Wiecie co? Z początku trochę się bałam, nie wiedziałam, co mnie czeka. Jeszcze nigdy wcześniej nie miałam takiego doświadczenia. Okazało się, że była to świetna decyzja!" - opowiada Karolina Pisarek.

Modelka podała też kilka powodów, dla których samotne wakacje mogą być pozytywnym doświadczeniem. "Nikt niczego od Ciebie nie oczekuje, sam decydujesz, co chcesz robić, nawiązujesz nowe kontakty. No i największy plus - możesz zawsze być w 100 proc. sobą bez obaw, że ktoś Cię oceni albo nie zaakceptuje. Pełna swoboda! Powiem Wam, że dobrze sprawdzić siebie w takiej sytuacji - poznać lepiej. Codziennie medytuję, śpiewam, tańczę, biegam. Robię wszystko, co sprawia mi największą radość! Dawno nie zaznałam takiej swobody, takiego szczęścia. A co najważniejsze - czuję, że 'poznaję' siebie lepiej" - podsumowała swoje doświadczenia Pisarek.

Reklama

Na koniec wpisu modelka pokusiła się o filozoficzną refleksję. "2021 zaczął się pełną parą. W tym roku ofiaruję troskę i miłość sobie. Bo gdy kochamy siebie, łatwiej nam kochać i dbać o innych. I tego też Wam życzę moi drodzy!" - napisała modelka.

O ile Karolina nie może narzekać na brak wyzwań zawodowych, o tyle ubiegły rok był dla niej trudny pod względem prywatnym. Po kilku miesiącach związku rozstała się ze starszym od siebie o 17 lat brazylijskim kierownicą rajdowym Jamiem Camarą. Pisarek przez pewien czas mieszkała u niego w Miami. Być może wciąż leczyła też złamane serce po rozstaniu z brazylijskim modelem, aktorem i piłkarzem, Danielem Kenji Matsunagą, z którym była w związku od 2017 do 2019 roku.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama