Reklama

Pierwszy milion padnie już dziś!

Już dzisiaj będzie miało miejsce najważniejsze wydarzenie w polskiej edycji teleturnieju "Milionerzy". Stacja pokaże odcinek programu, w którym padnie pierwszy milion złotych.

O tym, że w polskiej edycji "Milionerów" padnie pierwszy milion wiadomo od miesiąca - o wygranej informowała w oficjalnym komunikacie telewizja TVN. Zagadką pozostawała data emisji tego historycznego odcinka.

Reklama

Pierwszego polskiego zwycięzcę głównej nagrody w "Milionerach" poznamy w niedzielę, 28 marca, o godzinie 18:00.

Pytanie za milion padło po raz dziesiąty w polskiej edycji teleturnieju. 27-letni zawodnik, który wziął udział w nagraniu jest drugim uczestnikiem w historii programu, który nie wycofał się z gry, ale postanowił odpowiedzieć na to ostatnie, decydujące pytanie.

Przypomnijmy, że w nowej wersji "Milionerów" do wyboru są dwie opcje gry.

Można grać według starych zasad, czyli: 2 progi gwarantowane (na poziomie 1000 i 40000 złotych) oraz 3 koła ratunkowe (pytanie do publiczności, pytanie do eksperta i 50:50).

Można też zdecydować się na nowe zasady teleturnieju, które dają możliwość skorzystania z czwartego koła ratunkowego - zmianę pytania na inne. Jednak wówczas zawodnik ma tylko jedną kwotę gwarantowaną - 1000 złotych.

Media2.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: edycji

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje