Reklama

"Pierwsza miłość": Podwójny ślub

Dla tych, którzy z niecierpliwością oczekują kolejnych odcinków serialu "Pierwsza miłość" mamy dobrą nowinę: już powstaje następna transza. Jak zwykle nie zabraknie w niej wielu nowych wątków, pojawią się także nowe postaci.

Po raz pierwszy w historii całego Wadlewa jego mieszkańcy świętują podwójne wesele - Wiktorii (Halszka Lehman) z Rysiem (Mirosław Kotowicz) oraz Emilki (Anna Ilczuk) z Bartkiem (Rafał Kwietniewski).

Reklama

Pary zorganizowały uroczystość wspólnie, z powodu braku dogodnych terminów. Niestety, nie wszystko przebiega zgodnie z oczekiwaniami młodej pary.

Matka Bartka, Jagna (Maria Gładkowska), nie akceptuje swojej przyszłej synowej i bez oporów krytykuje jego wybór. Na swoje nieszczęście, Emilka słyszy tę niepochlebną opinię. Bartek zapewnia ukochaną, że zdanie jego matki się dla niego nie liczy, ponieważ najważniejsze jest łączące ich uczucie. Matce natomiast stawia ultimatum: albo zaakceptuje jego związek z Emilką, albo nie powinna przychodzić na ich ślub.

Czy Jagna zmieni zdanie na temat wybranki syna i dołączy do weselnych gości? Przekonamy się już po wakacjach oglądając nowe odcinki "Pierwszej miłości".

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje