Reklama

"Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

Już mi niosą suknię z welonem..." - chętnie zaśpiewałaby Sabina i Kinga. Niestety, na razie czeka je walka z zazdrosną Zośką i Igorem z piekła rodem!

Miłość dwojga ludzi powinna zakończyć się spacerem przez ślubny kobierzec. Marzą o tym wszystkie dziewczynki, czeka na to każda kobieta. Czasem jest to uczucie od pierwszego wejrzenia, niekiedy późno orientujemy się, że miłość życia przez cały czas była obok.

Reklama

Bohaterowie "Pierwszej miłości" odnaleźli swoje drugie połówki, jednak niedługo przekonają się, że narzeczeństwo to nie droga usłana różami, tylko prawdziwy tor przeszkód!

Tomeczek (Oskar Wojciechowski) był przeciwny związkowi mamy z Arturem (Łukasz Płoszajski). Kiedy zmienił zdanie na temat przyszłego ojczyma, zacznie namawiać zakochanych na ślub. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) zgodzi się zostać żoną Kulczyckiego w pierwszym wolnym terminie!

Okaże się, że tylko oni będą szczęśliwi z tego powodu. Do niezadowolonej Beaty (Katarzyna Ankudowicz) dołączy także Adam (Marcin Krajewski), który nadal tęskni za byłą żoną. Również zazdrosna o Artura Zośka (Dorota Kwietniewska) nie spocznie, dopóki ojciec jej dziecka nie rozstanie się z Żukowską. Nie cofnie się przed niczym, by ich rozdzielić. Czy narzeczonym starczy zaufania, by przetrwać burzę, którą może wywołać przebiegła intrygantka?

Długo wahała się, czy przyjąć oświadczyny Natana (Krzysztof Kwiatkowski). Wcześniejsze małżeństwo z psychopatą Igorem (Rafał Mohr) zraziło Sabinę (Ula Dębska) do formalnych związków. Kiedy w końcu udało się lekarzowi przekonać ją do zmiany decyzji, na drodze do ich szczęścia pojawi się Igor!

Wciąż formalnie jest jej mężem. Co więcej - zrobi wszystko, by jak najszybciej opuścić więzienne mury. Pojawi się szansa, że mu się uda... Dla Sabiny to będzie cios. Nie dość, że nie będzie mogła wziąć ślubu z ukochanym, to jej kat i oprawca wyjdzie na wolność.

Na szczęście będzie mogła liczyć na wsparcia ojca (Karol Strasburger). Weksler zrobi wszystko, by jego ukochana córeczka uwolniła się od tego bandyty. Podejmie drastyczne i nie do końca legalne kroki, które mają zapewnić jego rodzinie spokój. Czy plan się powiedzie i wkrótce usłyszymy weselne dzwony?

NHL

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje