Reklama

"Pensjonat nad rozlewiskiem": Nadciągają czarne chmury

Nowe odcinki mazurskiej sagi "Pensjonat nad rozlewiskiem" zobaczymy w grudniu. Tymczasem w Nastajkach pod Ostródą trwają zdjęcia do 6. serii opowieści o mieszkańcach i gościach uroczego pensjonatu Małgosi Jantar.

Jak bohaterka, grana przez Joannę Brodzik, poradzi sobie z problemami "nad rozlewiskiem"?

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się 6 czerwca i potrwają do końca sierpnia. Wszystkie odcinki wyreżyseruje Adek Drabiński, a ekipa - po opuszczeniu Nastajek - odwiedzi także Ostródę oraz położoną w Dywitach stadninę koni. Jak potoczą się losy Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) i jej najbliższych?

Pod znakiem zapytania

Reklama

Już w 1. odcinku "Pensjonatu nad rozlewiskiem" okaże się, że Basia Jabłonowska (śp. Małgorzata Braunek) zmarła podczas podróży do Indii, a należącą do niej posiadłość pod Ostródą odziedziczyła jej jedyna córka Małgosia.

Nowa właścicielka pensjonatu i jej były mąż Konrad (Piotr Grabowski) - wspierani przez Marysię (Olga Frycz) i Kubę (Antoni Królikowski) - będą robić wszystko, by siedlisko zdobyło sławę jednego z najbardziej atrakcyjnych dla turystów miejsc na Mazurach. Niestety, ich życie - za sprawą kilku niespodziewanych gości - zamieni się w koszmar, a dalsze losy pensjonatu staną pod znakiem zapytania...

Nowe twarze i goście

- W kręconych właśnie odcinkach zobaczymy niemal wszystkich bohaterów znanych z poprzednich serii "Rozlewiska", ale też mnóstwo nowych twarzy - mówi producentka serialu Katarzyna Kalicińska.

Do stałej obsady dołączyli Mikołaj Krawczyk, który wciela się w Adama, przystojnego biznesmena mającego ogromną ochotę na Małgosię i jej pensjonat oraz Julia Pogrebińska, która jako Dagmara poprowadzi należący kiedyś do Elwiry (Joanna Drozda) salon kosmetyczny. W epizodach pojawią się m.in. Anna Popek i Karol Strasburger.

A.IM.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pensjonat nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje