Reklama

"Peaky Blinders": Szósty sezon będzie ostatni

Jak podaje serwis Variety, "Peaky Blinders", czyli kultowa produkcja BBC dobiega końca. Szósty sezon będzie sezonem finałowym. Decyzja ta została podjęta z powodu trwającego kryzysu wywołanego pandemią w Wielkiej Brytanii. Scenarzysta serialu Steven Knight obiecuje jednak, że historia będzie "kontynuowana w innej formie".

Cillian Murphy jest największą gwiazdą "Peaky Blinders"

Informacja o zakończeniu produkcji tego niezwykle popularnego serialu jest sporym zaskoczeniem. Steven Knight w 2019 roku zapowiadał bowiem, że "Peaky Blinders" będzie kontynuowane do sezonu siódmego.

Reklama

Jednak roczne opóźnienie w produkcji z powodu pandemii przyspieszyło plany zakończenia sezonu szóstego, który prawdopodobnie zostanie wyemitowany pod koniec 2021 r. lub nawet na początku 2022 r.

W poniedziałkowym oświadczeniu Steven Knight zapowiedział, że szósty sezon będzie najlepszym z dotychczasowych. Uspokoił jednocześnie fanów serii, że opowieść nie zostanie porzucona.

Nie jest co prawda jeszcze jasne, co czeka "Peaky" 2.0, ale prawdopodobnie zespół kreatywny pracujący przy produkcji rozważa film lub spin-off.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Peaky Blinders

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje