Reklama

Paweł Domagała: Jego teściem jest Andrzej Grabowski

Paweł Domagała ("O mnie się nie martw", "Wkręceni") miał zaledwie 15 lat, kiedy telewizja Polsat wyemitowała 1. odcinek "Świata według Kiepskich". Nie przypuszczał wtedy, że Andrzeja Grabowskiego, grającego główną rolę w uwielbianym przez widzów sitcomie, będzie nazywał... tatą!

Paweł Domagała nie kryje, że Andrzej Grabowski zawsze należał do grona jego ulubionych aktorów. Podziwia go za ogromny talent, wielkie poczucie humoru i pracowitość.

Reklama

Kiedy - będąc studentem warszawskiej Akademii Teatralnej - zaczął spotykać się z jedną z koleżanek z roku, nie zdawał sobie sprawy, iż randkuje z córką wybitnego aktora. Oniemiał, gdy pewnego dnia Zuzanna przedstawiła mu Andrzeja Grabowskiego. Zdał sobie wtedy sprawę, że ukochana jest oczkiem w głowie taty, a jemu wcale nie będzie łatwo przekonać przyszłego zięcia, iż nie powinien się martwić o przyszłość córki.

Początkowo serialowy Ferdynand Kiepski ze "Świata według Kiepskich" nie był zachwycony faktem, że Zuzanna zakochała się w aktorze. Wiedział przecież, że aktorstwo to zawód, w którym nikt nie może czuć się bezpiecznie, że absolwenci szkół teatralnych nieraz całe lata czekają na swoje pięć minut bez gwarancji, iż kiedykolwiek w ogóle dostaną szansę na zrobienie kariery. Andrzej Grabowski - jako naprawdę troskliwy ojciec - zamartwiał się po prostu o los córki... Kiedy jednak dobrze poznał Pawła Domagałę, odetchnął z ulgą, bo dostrzegł w nim bardzo odpowiedzialnego mężczyznę i w dodatku niezwykle utalentowanego aktora i bardzo pracowitego człowieka. Pobłogosławił więc związek córki i świetnie się bawił na jej i Pawła weselu... Dziś szaleje na punkcie wnuczki Hani, a zięcia traktuje jak przyjaciela.

Paweł Domagała nigdy nie zawiódł teścia. Jest rozchwytywanym aktorem - tylko w ciągu ostatnich 2 lat zagrał w 4 serialach (w tym główną rolę w "Powiedz tak" i jedną z głównych w "O mnie się nie martw") oraz w 3 filmach (w tym główne role w obu częściach "Wkręconych"), a w dodatku występuje w kabarecie i koncertuje ze swoim zespołem Ginger, dla którego komponuje oraz pisze teksty piosenek i którego jest wokalistą i gitarzystą. Andrzej Grabowski nie kryje, że jest z niego dumny...

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Domagała | Andrzej Grabowski | O mnie się nie martw

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje