Reklama

Paweł Deląg odchodzi z serialu "M jak miłość"

To już pewne! "M jak miłość" opuszcza lubiany aktor - Paweł Deląg. Co ciekawe, zobaczymy go ponownie w... innym serialu.

Paweł Deląg

"M jak miłość" to serial, który bawi i wzrusza już od wielu lat! Pierwszy odcinek przedstawiający historię rodziny Mostowiaków i ich najbliższych pojawił się w TV w 2000 roku, a od tamtej pory "Emka" zdobyła serca kolejnych pokoleń widzów.

Reklama

W produkcji emitowanej w telewizyjnej Dwójce pojawiło się mnóstwo aktorów, bez których odbiorcy wprost nie wyobrażają sobie kolejnych odcinków. Wiele wskazuje jednak na to, że w "M jak Miłość" po wakacjach pojawią się... zmiany w obsadzie! Z "M jak miłość" właśnie pożegnał się Paweł Deląg, który wcielał się w postać Michała Ostrowskiego. Aktor był związany z produkcją od 2018 roku, ale teraz - jak sam przyznał - nadszedł czas, by się pożegnać:

"It’s time to say goodbye... dziękuje całej ekipie za wspólny czas, moim cudownym partnerom @kurdejszatan @adriana.kalska.official @mroznerski @uniatowski, Felkowi ;) i wielu innym za Wasz uśmiech, poczucie humoru, obecność. Dziękuje produkcji za cierpliwość i życzę jeszcze wielu lat" - napisał pod kadrem z planu "Emki".

Odejście Pawła Deląga z "M jak Miłość" zaskoczyło internautów śledzących jego profil na Instagramie, w tym też samą... Barbarę Kurdej-Szatan! Aktorka, która w serialu gra Joannę Chodakowską - ukochaną Ostrowskiego - w swoich słowach nie kryła zdziwienia takim obrotem spraw: "To już się nie widzimy? Dziękuję Pawełku! Samych dobroci w dalszej zawodowej drodze i do zobaczenia na szlaku"

Niedługo później Paweł Deląg zdradził, że jego życie zawodowe wkrótce będzie pełne... kolejnych zawodowych projektów! Już wiadomo, że aktor powróci do polsatowskich "Przyjaciółek", w których grał Wiktora - partnera Patrycji (Joanna Liszowska).

"Coś się kończy... ale zawsze coś się zaczyna, choć mówią, iż dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi... powroty, już po pierwszym dniu zdjęciowym na planie "Przyjaciółek". A Joasia... o nie, nie można z nią narzekać na brak emocji" - zdradził Deląg pod zdjęciem z Joanną Liszowską.

Wkrótce potem na Instagram gwiazdora trafił jeszcze jeden tajemniczy post, zwiastujący kolejne przedsięwzięcie: "Nowy projekt... na razie cicho sza tajemnica...  ale krzesła już czekają na aktorów... plan zdjęciowy to unikalne miejsce, jak dużo zależy od unikalnej atmosfery i energii generowanej przez realizatorów, grupę zdjęciową, w końcu aktorów... lubię tę robotę".

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Delag

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama