Reklama

Pavlović: Współczuję gwiazdom

Zasiadająca w jury "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović z niecierpliwością oczekuje kolejnej edycji programu, licząc na ogromne emocje, ale też dużo śmiechu i dobrej zabawy.

- Moją rolą w tym programie jest być solidnym sędzią tańca towarzyskiego. W wakacje przygotowywałam się do pracy od strony teoretycznej, absolutnie tanecznej, żebym prywatnie nie wchodziła w ludzkie życia, tylko patrzyła na taniec przez pryzmat moich wiadomości - powiedziała Pavlović, która jako jurorka "Tańca z gwiazdami" otrzymała przydomek "Czarna Mamba".

Reklama

Pytana o nowego reżysera programu gwiazda przyznała, że poznała go dopiero niedawno i nie wie, czego można się spodziewać. Zapowiedziała, że razem z widzami będzie czekała na wszelkie niespodzianki.

Jedyną nowością, jaką zamierza wprowadzić sama Pavlović, będą surowsze zasady oceniania. - Ja już współczuję wszystkim gwiazdom - powiedziała. - Czuję, że oni się boją. Ale surowszej ocenie będą towarzyszyły większe emocje. Myślę, że ta edycja taka właśnie będzie. Nie ma życiu nic piękniejszego niż emocje. Czasami śmiech, czasami płacz. Tego oczekuję i tego się spodziewam.

- My, jurorzy, przed programem staramy się nie wymieniać żadnych nazwisk uczestników - powiedziała Pavlović. - Ale mogę powiedzieć, że z uśmiechem na ustach czekam na występ naszego "Ułan Batorego". Nie oceniając jego tańca, myślę, że ta osoba wprowadzi do programu bardzo dużo śmiechu. Czekam, niech zatańczy, już ja z nim porozmawiam - dodała z uśmiechem. Mowa mianowicie o mongolskim dziennikarzu Bilguunie Ariunbaatarze, którzy w programie "Szymon Majewski Show" przeprowadzał wywiady z gwiazdami, a teraz spróbuje swoich sił w tańcu towarzyskim.

- Jest tyle indywidualności w tej edycji, sama jestem zaskoczona - stwierdziła Pavlović. - Są też osoby poniekąd kontrowersyjne, więc myślę, że możemy spodziewać się dużych emocji.


W 13. edycji "Tańca z gwiazdami" wystartowało 14 gwiazd, które walczyć będą o Kryształową Kulę.

Pełna lista uczestników:

Katarzyna Zielińska w parze z Rafałem Maserakiem,
Aleksandra Kisio w parze z Łukaszem Czarneckim,
Katarzyna Pakosińska w parze ze Stefano Terrazzino,
Kacper Kuszewski w parze z Anną Głogowską,
Dariusz Kordek w parze z Blanką Winiarską,
Weronika Marczuk w parze z Janem Klimentem,
Michał Szpak w parze z Pauliną Biernat,
Marta Krupa z parze z Przemysławem Juszkiewiczem,
Stanisław Karpiel-Bułecka w parze z Magdaleną Soszyńską-Michno,
Bilguun Ariunbaatar w parze z Janją Lesar,
Jagna Marczułajtis w parze z Krzysztofem Hulbojem,
Zbigniew Urbański w parze z Izabelą Janachowską,
Anna Wendzikowska w parze z Michałem Stukanem
Kazimierz Mazur w parze z Bianką Żubrowską.

W pierwszym odcinku, w którym prezentowali się wyłącznie panowie, z programem pożegnał się Zbigniew Urbański. - Jest dziewczyna, jest partner, jest muzyka, a tańca nie ma - skomentował jego występ Robert Galiński.

- Uważam, że lepiej odpaść w pierwszym odcinku, niż dalej, ponieważ później trudniej jest się rozstać. Ktoś musiał odpaść - powiedział po programie Urbański. - Każdy po cichu ma nadzieję, że zajdzie trochę dalej. Smutno, ale cóż, wracam do rodziny - dodał Urbański.

Kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" już w najbliższą niedzielę. Tym razem zaprezentują się panie: Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Zielińska, Jagna Marczułajtis, Weronika Marczuk, Marta Krupa, Anna Wendzikowska i Aleksandra Kisio.

Premierowy odcinek "Tańca z gwiazdami" (TVN) zgromadził przed telewizorami większą widownię, niż emitowany w tym samym czasie serial "Życia nad rozlewiskiem" (TVP 1). Z wynikiem 4,31 milionów widzów stał się najchętniej oglądanym w weekend "talent show".

Zobacz, kto wypadł najlepiej w premierowym odcinku "Tańca z gwiazdami"!

Natasza Urbańska - nowa jurorka "TzG", przyznaje: Zjadły mnie nerwy!

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje