Reklama

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna świętuje dziesiątą rocznicę ślubu

W piątek mija 10 lat od ślubu Pauliny Sykut-Jeżyny. Mimo że gwiazda Polsatu stanęła na ślubnym kobiercu równo dekadę temu, to w związku z Piotrem Jeżyną pozostaje już od 23 lat. "Razem na dobre i złe" - napisała na Instagramie, zamieszczając fotografię sprzed dziesięciu lat.

Promienny uśmiech i sympatyczny głos Pauliny Sykut-Jeżyny widzowie Polsatu kochają od lat - niezależnie od tego, czy prezentuje im prognozę pogody, czy zapowiada wykonawców na wielkich galach, czy razem z Krzysztofem Ibiszem prowadzi show "Taniec z gwiazdami". Widzowie doceniają prezenterkę także za to, że jest jedną z tych gwiazd, które żyją w trwałych i szczęśliwych związkach, co w show-biznesie nie zdarza się zbyt często.

Paulina Sykut-Jeżyna z Piotrem Jeżyną spotyka się od 23 lat, a od 10 jest jego żoną. Para wychowuje 4-letnią córeczkę Różę, która - jak prezenterka kilka razy zapowiadała w wywiadach - raczej nie będzie jedynaczką.

Reklama

"Nie ma recept na udany związek. Wszytko powinno być proste, choć chyba nigdy nie jest aż tak proste, jak byśmy chcieli. Najważniejsza jest miłość, bliskość. Po latach wciąż się lubimy i śmiejemy się razem. Chcemy przeżywać razem wszytko" - mówiła niedawno w rozmowie z agencją AKPA.

Paulina Sykut-Jeżyna: Odnowi małżeńską przysięgę?

Paulina Sykut-Jeżyna przyznała, że z okazji 10. rocznicy ślubu chciałaby odnowić przysięgę małżeńską.

"To dla nas ważny moment. 10 lat tak szybko minęło... Przygotowując ślub i wesele, pomyślałam, że chciałabym za 10 lat odnowić przysięgę i wtedy spokojnie usiąść i celebrować tę chwilę. Jest to symboliczne uczczenie naszego dziesięciolecia, które chyba jest nam też potrzebne. Przez te lata spadło na nas wiele nowych doświadczeń, zostaliśmy rodzicami i wciąż jesteśmy sobie bliscy i kochamy się. Mamy za co dziękować" - tłumaczyła w rozmowie z agencją AKPA.

Czytaj więcej! Paulina Sykut-Jeżyna: Przygotowania do dziesiątej rocznicy ślubu!

"Mój mąż jest zawsze uśmiechnięty i podchodzi do życia z dystansem. Ja jestem bardziej emocjonalna. Ze wszystkimi naszymi wadami, zaletami i różnicami, jesteśmy jak jedno. Dobrze się rozumiemy i stanowimy zgrany team. U nas nie ma długich cichych dni, ponieważ wszystko staramy się rozwiązywać na bieżąco. Może to jest sekret naszego związku?" - zastanawiała się.

Paulina Sykut-Jeżyna: Mąż woli ją w mini

W jednym z postów na Instagramie ujawniła, że jej mąż woli ją w krótkich spódniczkach.

"Zazwyczaj lubię chodzić zakryta, On woli by było widać ciało. Ja wolę długie, On mini. Natomiast w kwestii koloru zgadzamy się zawsze i tak już od 23 lat. Nie ma tutaj mojego męża, ale sukienka bardzo mu się spodobała, ponieważ łączy wszystko co lubi (i ja też)" - napisała prezenterka w poście, w którym zaprezentowała bardzo kobiecą sukienkę w odcieniu soczystej zieleni, z asymetrycznym dołem i hiszpańskim dekoltem odsłaniającym ramiona. Kreacja, którą wybrała, będzie idealnym nawiązaniem do jej sukni ślubnej zaprojektowanej przez duet Bohoboco. Również miała asymetryczny dół podkreślający zgrabne nogi prezenterki i dekolt odsłaniający ramiona.

Czy para planuje uczcić rocznicę zagraniczną podróżą?

"Zimą chcemy wyjechać w jakieś piękne, ciepłe miejsce, by tam się zrelaksować. Nigdy jeszcze nie zmienialiśmy tak drastycznie klimatu. Byłby to świetny prezent na dziesiątą rocznicę ślubu" - podsumowała.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama