Reklama

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna: Pierwszy maraton po porodzie

Choć jakiś czas temu Paulinę Sykut-Jeżynę podejrzewano o to, że jest w kolejnej ciąży, prezenterka przygotowuje się do... maratonu. Dla prezenterki nie będą to pierwsze tego typu zawody, jednak maratoński dystans pokona po raz pierwszy odkąd została mamą.

Powrót do formy jest u mnie bardzo spokojny - przyznaje Paulina Sykut-Jeżyna

Kiedy Paulina Sykut-Jeżyna wrzuciła na swój profil społecznościowy zdjęcie, na którym widać nieco zaokrąglony brzuszek, fanki prezenterki natychmiast zaczęły podejrzewać, że jest w kolejnej ciąży. Sykut-Jeżyna postanowiła zdementować te plotki. W niedawnej rozmowie z PAP Life przyznała zresztą, że przygotowuje się do pierwszych od czasu urodzenia córki zawodów. Prezenterka we wrześniu zamierza przebiec... maraton.

"To jest takie moje największe sportowe wyzwanie, chociaż maraton mam już za sobą, triathlon też, to przeżywam zupełnie nowy etap w swoim życiu, bo odkąd zostałam mamą wiele rzeczy się zmieniło i uprawianie sportu jest takim dodatkiem do wszystkiego. Już nie ma tak, że mogę sobie po prostu wyjść z domu, tylko muszę to sobie zaplanować i jest to większe wyzwanie" - mówi PAP Life Sykut-Jeżnyna.

Reklama

Najbliższe zawody, w których zamierza wziąć udział prezenterka to Maraton Warszawski, zresztą jubileuszowy. Trzeba przyznać, że to dość ambitne plany - zwłaszcza, że będą to pierwsze zawody odkąd została mamą. "Jak mierzyć, to wysoko - śmieje się Sykut-Jeżyna.

"Mam za sobą trochę biegów, więc nogi mam wybiegane. Tylko ten powrót do formy jest u mnie bardzo spokojny, też nie silę się na niego. Trzeba dać sobie - swojej psychice i ciału - czas na to, aby się wytrenować i wejść w temat z powrotem. I tak najważniejszą rolą mojego życia jest bycie mamą i tak już pozostanie do końca moich dni" - kwituje.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje