Reklama

Paulina Holtz w Leśnej Górze!

Paulina Holtz, którą widzowie od 15 lat kojarzą z rolą Agnieszki Lubicz w "Klanie", wystąpi gościnnie w serialu "Na dobre i na złe". Aktorkę trudno będzie rozpoznać - jej bohaterka Matylda nosi perukę, która odróżnia ją od Agnieszki z "Klanu".

Zdradzamy, że Paulina Holtz zagra w 496. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę, 24 października). Popularna aktorka wcieli się w postać niejakiej Matyldy Roguckiej, której mąż Robert (w tej roli znany m.in. z telenoweli "Majka" Jakub Bohosiewicz) trafi do słynnego szpitala w Leśnej Górze z guzem jelita grubego.

Reklama

Po operacji Robert dostanie niewydolności oddechowej i zostanie zabrany na OIOM. Jego stan będzie bardzo poważny. Zrozpaczona Matylda Rogucka zechce usłyszeć słowa pociechy, ale dr Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) niczego jej nie obieca.

Rozżalona powie mu, że jest bez serca. On uprzedzi ją, że może spodziewać się śmierci męża. Wtedy Matylda zarzuci lekarzowi, że nie rozumie, czym jest utrata bliskiej osoby. Bo skąd miałaby wiedzieć, że on stracił ukochaną Ludmiłę (Paulina Chruściel)?...

Tymczasem Robert będzie pochłonięty pisaniem bloga, na którym ze szczegółami relacjonuje przebieg swojej choroby. Pochwali się pacjentom i lekarzom z Leśnej Góry, że jego zwierzenia czyta 100 tysięcy osób. Poprosi żonę, aby zrobiła wpis, kiedy on będzie pod narkozą. Matylda obieca, że oczywiście spełni jego życzenie. Lecz w ogóle nie zajrzy do bloga.

Uczyni to dopiero wtedy, kiedy życie jej męża będzie zagrożone. Odkryje wówczas, że Robert zwierzał się obcym ludziom ze swoich lęków, a ona o wielu rzeczach nic nie wiedziała...

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje