Reklama

Paulina Chruściel "singielką"

Paulina Chruściel dostała główną rolę w nowej telenoweli stacji TVN "Singielka". Jej bohaterka będzie rozpaczliwie poszukiwała wielkiej miłości

Paulina Chruściel dostała główną rolę w nowej telenoweli stacji TVN "Singielka". Jej bohaterka będzie rozpaczliwie poszukiwała wielkiej miłości
Gwiazdy "Singielki" - Mateusz Janicki, Paulina Chruściel oraz Filip Bobek /TVN

Zdjęcia do obyczajowej serii opartej na argentyńskim formacie ruszyły dosłownie kilka dni temu. Paulina Chruściel wcieli się w produkcji w trzydziestokilkuletnią samotną dziennikarkę o imieniu Elka.

Kiedy dziewczyna dowie się, że jej siostra dokładnie za 274 dni wychodzi za mąż, postawi sobie za punkt honoru znaleźć do tego czasu miłość życia. Adorujących ją mężczyzn zagrają Filip Bobek i Mateusz Janicki.

Na razie produkcja nie zdradza nic więcej na temat bohaterów. Wiadomo natomiast, że w serialu zobaczymy także m.in. Julię Kamińską, Izabelę Kunę i Karolinę Gorczycę. Tak doborowa obsada to z pewnością gwarancja sukcesu.

Reklama

Dodatkowo atmosferę wokół nowej produkcji podsyca fakt, że wraz z "Singielką" na mały ekran powraca Paulina Chruściel. Władająca kilkoma językami aktorka stawia przede wszystkim na teatr, ale na swoim koncie ma już kilka znaczących ról serialowych. To właśnie ona była romansującą ze starszym profesorem Klarą Kessler w "Linii życia" i śmiertelnie chorą dziewczyną do towarzystwa w "Na dobre i na złe".

- Gdy długo jestem na scenie, tęsknię za kamerą, za innymi środkami wyrazu. A kiedy jestem na planie, niecierpliwie rozglądam się za kreacjami teatralnymi - nie ukrywa. Jak wiadomo, w naszym zawodzie zawsze jesteśmy nieszczęśliwi - żartuje.

Małgorzata Pokrycka

Kurier TV
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Chruściel | Singielka (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy