Reklama

Reklama

Paulina Biernat z "Tańca z Gwiazdami" doznała poważnej kontuzji

Dwa tygodnie temu Paulina Biernat doznała kontuzji. Uraz okazał się na tyle poważny, że tancerka musi na pewien czas pożegnać się z tańcem.

Dwa tygodnie temu Paulina Biernat doznała kontuzji. Uraz okazał się na tyle poważny, że tancerka musi na pewien czas pożegnać się z tańcem.
Paulina Biernat i Qczaj na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" /AKPA

Paulina Biernat przyznaje, że teraz czas poświęca na odpoczynek, a ostatnio przyszła jej do głowy też pewna refleksja.

Paulina Biernat w 2010 roku po raz pierwszy pojawiła się w "Tańcu z Gwiazdami". Tancerka wielokrotnie podkreślała, że taniec to jej pasja i praca.

Niestety w ostatnim czasie doznała poważnej kontuzji i ma unieruchomioną nogę. Wypadek pokrzyżował plany tancerki i Paulina przyznała, że po raz pierwszy od bardzo dawna musiała zwolnić. Nowy stan rzeczy przywołał do niej pewną refleksję, którą podzieliła się na swoim Instagramie.

Reklama

Oto jej wpis (pisownia oryginalna)!

"Zawsze wiedziałam, że dostajemy od życia nie koniecznie to co chcemy, ale to co potrzebne nam do rozwoju... Nie spełnia dwa tyg. po kontuzji, a tyle więcej wiem o sobie. Myślałam że jestem taka silna, mądra, niezależna i że mogę wszystko. Szybciutko nabrałam pokory, przypomniałam sobie o tym jaka jestem wrażliwa" - pisze tancerka.

"Kiedyś w sytuacjach kryzysowych szybciej spadałam w dół. Bycie świadomą dało mi falochron, który nie wiedziałam, że posiadam. Nie wiedziałam też, że tak daleko mam do warzywniaka, takich serdecznych sąsiadów. Bo o bliskich że są wspaniali to wiedziałam. Myślałam, że to że mam sprawne ciało to normalne. Dbałam o to żeby było jędrne ale nie zdrowe, to uważałam za normę. Chciałam żeby nogi były szybkie, żebym mogła dobrze akcentować "raz" w cha-chy, ale nie zdrowe to normalne... Doświadczenie wszystko weryfikuje ... Wiem, że zatańczę jeszcze na stole ze @stefanoterrazzino, że pierwszy taniec z moim przyszłym mężem, że zatańczę jeszcze na parkiecie @tanieczgwiazdami wiem to chodź nie wiem dokładne kiedy".

"Wszystko po coś... No i ludzie. To najważniejsze w moim życiu. Teraz widać tych, którzy pójdą ze mną dalej i tych, którzy chcą być tylko epizodem w moim życiu. Ćwiczę się w stawaniu w prawdzie każdego dnia. Długofalowo tylko to nadaje życiu sens. Jakkolwiek daleko od prawdy byś teraz nie był /nie była mam nadzieje, że trochę zainspirowałam Cię do tego by się do niej o krok, może o dwa przybliżyć . Życie jest takie piękne".


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Biernat | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy