Reklama

Reklama

​Patricia Kazadi wraca do telewizji

Prowadziła "X Factor" i "You Can Dance", ostatnio jednak rzadko pojawiała się w telewizji, gdyż chciała poświęcić się innym projektom. Patricia Kazadi zapowiada, że wkrótce znów zobaczymy ją na małym ekranie.

To była świadoma decyzja rok temu, że robię sobie przerwę od telewizji - wyznaje Patricia Kazadi

"Głównie zajmuję się muzyką. Pracuję nad swoją kolejną płytą. Szykuję też różne niespodzianki telewizyjne. Ale wszystko w swoim czasie. Staram się dozować porcje, jeśli chodzi o pracę. Nie lubię robić wszystkich rzeczy na raz" - wyznaje Kazadi.

"Teraz można mnie usłyszeć w 'Atomówkach', w których podkładam głos. Jestem też na planach dwóch filmów, które są szykowane na 2018 rok. Więc cały czas aktywnie. Nie lubię nudy" - dzieli się aktualnymi wydarzeniami ze swojego życia gwiazda.

Jak dodaje: "To była świadoma decyzja rok temu, że robię sobie przerwę od telewizji. Ten rok za chwilę dobiega końca, więc za chwilę będę wracać na ekrany. Ta przerwa była spowodowana głównie tym, że chce się rozwijać i szykować dla was nowe projekty".

Reklama

Kazadi nie planuje zmiany "barw klubowych". Wciąż współpracuje z telewizją TVN. Obecnie artystka ładuje baterie na tunezyjskiej wyspie Dżerba.


PAP
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje