Reklama

Reklama

Particia Kazadi: Mam ciarki!

Aktorka i wokalistka Patricia Kazadi w sobotę, 13 kwietnia, poprowadziła pierwszy odcinek programu "X Factor "na żywo". Gospodyni popularnego show, która wcześniej związana była z programem "You Can Dance - Po prostu tańcz", opowiada o pracy z popularnymi jurorami.

PAP Life: Prowadzenie "X Factor" różni się od pracy przy "You Can Dance"?

- Oczywiście! To zupełnie coś innego. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży.

Czy to, że sama śpiewasz, pomaga ci w nawiązaniu kontaktu z uczestnikami?

- Muzyka jest niezwykle bliska mojemu sercu. Emocje, które odczuwam na scenie, lub gdy słucham wokalistów o pięknych barwach, są nie do opisania. Mam ciarki i jestem wtedy najszczęśliwsza. Bardzo mi zależy, żeby naszym uczestnikom programy "na żywo" poszły dobrze. To jest moment, w którym mogą lśnić pełnym blaskiem. Jeżeli komuś nie wychodzi, to razem z nim się denerwuję. Wiem jak to jest, kiedy stres i emocje paraliżują - to, co sobie przygotowali nie wychodzi im tak jakby chcieli.

Reklama

Uczestnicy proszą cię o rady?

- Tak. Cały czas mamy ze sobą kontakt. Podczas castingów, a potem już w domach jurorskich, uczestnicy pytali, co sądzę o wykonaniu, o doborze piosenki, a ja szczerze im odpowiadałam. Nasze relacje są kumpelskie. Rozmowy zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Za każdego uczestnika trzymam mocno kciuki.

Jak pracuje ci się z Tatianą Okupnik, Czesławem Mozilem i Kubą Wojewódzkim?

- Uwielbiam ich nad życie. Mam ogromny szacunek do Kuby Wojewódzkiego za jego pracę. Czesław jest przeuroczy i nie da się go nie lubić. Tatiana jest przepiękną kobietą na zewnątrz i wewnątrz, z dużym poczuciem humoru, z dystansem do siebie, inteligenta z pięknym głosem. To jest naprawdę świetny skład jurorski.

Patricia Kazadi o swym temperamencie:

źródło: TVN Style/x-news

Patricia Kazadi - aktorka, piosenkarka oraz prezenterka telewizyjna. Znana m.in. z występów w programach "Jak oni śpiewają" oraz "Taniec z gwiazdami". Zagrała m.in. w serialach "Na Wspólnej" oraz "Ranczo", a także w filmie "Święty interes". Ma 25 lat.

Rozmawiała: Dominika Gwit (PAP Life)

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Na co do kina?

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: YOU | dance | na żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy