Reklama

Pakosińska: Wyeksponować seksualność

Katarzyna Pakosińska to artystka wszechstronna. Popularność zdobyła występując w kabarecie, później pracowała też jako konferansjerka, aktorka oraz dziennikarka. Teraz gwiazda, której znakiem rozpoznawczym jest zaraźliwy śmiech, spróbuje swoich sił w tańcu towarzyskim.

Gwiazda grupy Kabaret Moralnego Niepokoju przyznała, że do programu "Taniec z Gwiazdami" zaproszono ją po raz pierwszy już 7 lat temu. Jednak była wtedy w ciąży, dlatego musiała odmówić wzięcia udziału w show. Tym razem propozycja od producentów pojawiła się w odpowiednim momencie, więc, jak powiedziała Pakosińska, reakcją był "uśmiech i zielone oko".

Reklama

- Pewien etap w moim życiu się zamknął i myślę, że taka rzecz jak taniec jest teraz jak najbardziej na miejscu - stwierdziła.

Pakosińska nie ukrywa, że jest bardzo zadowolona ze współpracy ze swoim partnerem. Pochodzący z Włoch Stefano Terrazzino dwukrotnie poprowadził swoje partnerki do zwycięstwa. W czwartej edycji zdobył Kryształową Kulę razem z Kingą Rusin, a w ósmej z Agatą Kuleszą.

- Trafił mi się najlepszy partner, jakiego mogłam sobie wymarzyć! Południowa krew. Wydaje mi się, że mamy jakiś kluczyk do rozmów - wyznała.

- Na razie nie tańczę, to są jakieś niezdarnie podejmowane próby. Ale mam cztery tygodnie treningów za sobą, więc mam nadzieję, że efekty będzie wkrótce widać na parkiecie.

Za swój ulubiony taniec Pakosińska, zwana przez Terrazzino pieszczotliwie "Pakosette", na razie uznaje rumbę. Uczy się jej nie tylko na treningach, ale także w domu, oglądając stare filmy i teledyski w internecie. Rumba jako pełen erotyzmu taniec miłości, pomoże jej spełnić oczekiwania związane z udziałem w programie.

- Taniec jest dla mnie możliwością wyjścia poza strefę kabaretową. Do tej pory byłam kojarzona z uśmiechem, żartem, a moja kobiecość i seksualność nie były eksponowane. Teraz mam okazję wydobyć to z siebie i pobyć na scenie w całkiem innym wcieleniu - powiedziała.


W programie 13. edycji "Tańca z gwiazdami" zobaczymy 14 gwiazd, które walczyć będą o Kryształową Kulę.

Pełna lista uczestników:

Katarzyna Zielińska w parze z Rafałem Maserakiem,
Aleksandra Kisio w parze z Łukaszem Czarneckim,
Katarzyna Pakosińska w parze ze Stefano Terrazzino,
Kacper Kuszewski w parze z Anną Głogowską,
Dariusz Kordek w parze z Blanką Winiarską,
Weronika Marczuk w parze z Janem Klimentem,
Michał Szpak w parze z Pauliną Biernat,
Marta Krupa z parze z Przemysławem Juszkiewiczem,
Stanisław Karpiel-Bułecka w parze z Magdaleną Soszyńską-Michno,
Bilguun Ariunbaatar w parze z Janją Lesar,
Jagna Marczułajtis w parze z Krzysztofem Hulbojem,
Zbigniew Urbański w parze z Izabelą Janachowską,
Anna Wendzikowska w parze z Michałem Stukanem
Kazimierz Mazur w parze z Bianką Żubrowską.

"Taniec z gwiazdami" emitowany jest przez TVN od wiosny 2005 roku. Do tej pory najchętniej oglądana była trzecia odsłona show, która gromadziła przed telewizorami średnio 6,7 mln widzów.

Przypomnijmy, że poprzednią, 12. edycję programu, oglądało średnio 4,62 mln widzów. Wpływy z samych reklam nadawanych w przerwach programu wyniosły ponad 60 mln złotych. Przytoczone liczby chyba wyraźnie wskazują, że Polacy wciąż chcą oglądać wyginających się na parkiecie celebrytów.

Pierwszy odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami" już w najbliższą niedzielę, 4 września, o godz. 20.00 na antenie TVN.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje