Reklama

Otworzą telewizję i... restaurację

Popularnych aktorów Wojciecha Mecwaldowskiego i Tomasza Kota łączy podobne podejście do zawodu i poczucie humoru. Wspólnie planują uruchomienie własnej telewizji w internecie. Z serialami!

- Naszej, żenującej - tak opowiada o projekcie Wojciech Mecwaldowski.

Reklama

- Będą w niej wiadomości, telezakupy, reklamy, seriale - a wszystko odegrane przez Tomka i przeze mnie. Mam nadzieję, że uda nam się w końcu otworzyć też restaurację, która będzie się nazywać Dupa.

Wojciech Mecwaldowski nie ma najlepszego zdania o polskim show-biznesie. Zarzuca mu obłudę, zakłamanie, rozplotkowanie i skłonność to intryg. Twierdzi, że nie rozumie ludzi, którzy biorą się za aktorstwo, bo mają takiego focha lub których na to stać.

- Zresztą stacje telewizyjne w tym pomagają - powiedział w jednym z wywiadów serialowy Piotr Nowak. - Dziś coś usmażysz, jutro zatańczysz, a pojutrze będziesz aktorem.

Przypomnijmy, że 33-letni Wojciech Mecwaldowski i 36-letni Tomasz Kot zaprzyjaźnili się na planie serialu TVN Warszawa pt. "Stacja" w reżyserii Jurka Bogajewicza. Była to satyra na telewizję i jej prezenterów. Wojciech Mecwaldowski wcielał się w tej produkcji m.in. w Jacka Wawawasza, który najpierw wygrał casting na prezentera w tytułowej "Stacji", błyskawicznie stał jej najjaśniejszą gwiazdą, a następnie - równie szybko - został wyrzucony z pracy.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kot | telewizja | telewizji | aktor | serial | Wojciech Mecwaldowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje