Reklama

Reklama

"Otwórz oczy": Nowa produkcja na platformie Netflix od 25 sierpnia [zwiastun, fabuła]

Premiera nowego serialu Netfliksa "Otwórz oczy" odbędzie się 25 sierpnia 2021 roku. Właśnie pojawił się zwiastun nowej produkcji dla młodych widzów.

Maria Wawreniuk jako Julia w serialu "Otwórz oczy"

"Otwórz oczy" to serial, który dla młodych widzów wyprodukowała platforma Netflix. Dramat psychologiczny z elementami science-fiction jest oparty na książce "Druga szansa" autorstwa Katarzyny Bereniki Miszczuk.

Reżyserami serialu są uznani filmowy: Anna Jadowska ("Dzikie róże", "Z miłości", "Erotica 2022") i Adrian Panek ("Daas", "Wilkołak", "Pułapka").

Zobacz również: Netflix zapowiada "Otwórz oczy": Tajemniczy ośrodek leczenia amnezji

Reklama

"Otwórz oczy": Bohaterowie serialu Netfliksa

Główną bohaterkę serialu, Julię gra Maria Wawreniuk, młoda aktorka debiutująca na ekranie. Julia w następstwie tragicznego wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji.

Ignacy Liss wciela się w Adama, przewodnika Julii po ośrodku Druga Szansa.

W serialu wystąpili również: Marta Nieradkiewicz, Marcin Czarnik, Wojciech Dolatowski, Zuzanna Galewicz, Klaudia Koścista, Michał Sikorski oraz Sara Celler-Jezierska.

"Otwórz oczy": Fabuła serialu


Julka trafia do centrum leczenia amnezji w następstwie tragicznego wypadku. W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się tam jej przewodnikiem.

Kiedy Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje.

Serial liczy sześć odcinków. Premiera zaplanowana jest na 25 sierpnia na platformie Netflix.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje