Reklama

Otoczony pięknościami

Po kilkumiesięcznej przerwie Antoni Pawlicki wrócił na plan jako Michał Orlicz w nowej, 5. już serii "Komisarza Aleksa". Wiosną będziemy świadkami kolejnych przygód słynnego komisarza.

Producentka serialu Monika Jóźwik zdradza, że lista gwiazd, które już zgodziły się przyjąć zaproszenie do udziału w serialu, prezentuje się naprawdę imponująco.

Reklama

W piątej serii "Komisarza Aleksa" pojawi się mnóstwo pięknych kobiet, które Orlicz, czworonożny detektyw Alex i ich przyjaciele z łódzkiej komendy ratować będą z opresji. Poznamy też sporo szczegółów z prywatnego życia głównych bohaterów serialu, m.in. Michała, Lucyny (Magdalena Walach) i Puchały (Ireneusz Czop). - Fani Aleksa i Orlicza oraz miłośnicy zagadek kryminalnych z całą pewnością nie będą zawiedzeni - zapewnia Monika Jóźwik.

W pierwszym odcinku, który Jedynka wyemituje już na początku marca, zobaczymy Patricię Kazadi. Jej bohaterka, Jagoda Jaworska, to atrakcyjna kierowniczka działu w prężnie działającej firmie odzieżowej La Femme. Kobieta nie zawaha się przed niczym, byle tylko dostać awans.

Marząc o posadzie dyrektora, postanowi pozbyć się zajmującego stanowisko Głowackiego (Marcin Piętowski). Perfidna dziewczyna zdecyduje się wrobić przełożonego w gwałt, nie przypuszczając, że ofiara okrutnie się na niej zemści... Choć plan Jagody się powiedzie, ona nie zdąży się nacieszyć nową posadą. Zdesperowany były szef na zawsze wyeliminuje ją z gry o stanowisko dyrektora...

W serialu wystąpi też m.in. Klaudia Halejcio, znana z "Hotelu 52". Tym razem młodą aktorkę zobaczymy w roli dziewczyny wplątanej w porachunki między przedstawicielami łódzkiego półświatka. - Nic mogę zdradzić żadnych szczegółów na temat fabuły naszego odcinka, ale zapewniam, że będzie naprawdę emocjonujący - zaznacza Klaudia Halejcio.

Jakie emocje wywołają na komendzie piękne kobiety? Czy któraś wpadnie w oko policjantom? A może narodzą się prawdziwe, gorące relacje za kulisami serialu? Ostatnio mówi się, że przystojny Antoni Pawlicki znów jest do wzięcia! Podobno rozstał się z ukochaną Marią Stefańską. Jeśli to prawda, żaden flirt nie będzie zakazany.

AL

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Zobacz nasze podsumowanie 2013 roku

Super TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje