Reklama

Reklama

Oto nowy przyjaciel Grażynki!

Twórcy "Klanu", najdłużej emitowanej telenoweli w Polsce, niezmiennie od 16. sezonów zaskakują swoich fanów nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Do obsady sagi rodu Lubiczów dołączył właśnie Daniel Olbrychski. Poznaj szczegóły!

Daniel Olbrychski nigdy nie krył, że jest fanem polskich seriali. Gdy tylko przebywa w kraju i czas mu na to pozwala, śledzi fascynujące losy rodziny Lubiczów. Dlatego przyjął propozycję producentów Pawła Karpińskiego i Wojciecha Niżyńskiego, by zagrał w najstarszej polskiej telenoweli. Oczywiście decydująca była ciekawie napisana historia Arkadiusza, artysty po przejściach, w którego się wcieli.

Zdradzamy, że Daniel Olbrychski dołączy do obsady sagi rodu Lubiczów od odcinka 2345. (emisja w czwartek 25 października).

Widzowie poznają granego przez niego bohatera w momencie rozwodu z żoną (Grażyna Strachota). Oboje nie mogą pogodzić się z nieszczęśliwymi skutkami wypadku, który wiele lat wcześniej stał się udziałem ich ukochanej córki. Dziewczyna spadła z konia. Żyje, ale jest unieruchomiona i nie kontaktuje się ze światem zewnętrznym. Pan Arkadiusz winą obarcza siebie - bowiem to właśnie on kupił swojej jedynaczce konia i to on zaraził ją pasją jeździecką.

Reklama

Po wypadku szukał ucieczki od problemów w alkoholu. Teraz się rozwiódł i szuka mieszkania do wynajęcia. Jest wielkim przeciwnikiem instytucji małżeństwa. W kawiarni przez przypadek pozna Norberta Piątkowskiego (Kuba Świderski). Ten wyzna Arkadiuszowi, że właśnie planuje z narzeczoną Olą (Kaja Paschalska) przenieść się do większego lokum. Ich kawalerka będzie więc do wynajęcia. I tak pozna Arkadiusz pozna Grażynkę (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), wdowę po Ryszardzie Lubiczu (Piotr Cyrwus), która jest właścicielką kawalerki.

Ujawniamy, że Grażynka i Arkadiusz szybko odnajdą wspólny język. Wszak oboje są ciężko doświadczeni przez los i - jak się okaże - mają podobną wrażliwość. Będą się często spotkać - tym bardziej że zostaną sąsiadami (kawalerka artysty mieści się w tym samym budynku, co mieszkanie Lubiczów). Wdowa wzruszy się, gdy szarmancki muzyk odwiedzi ją w przychodni, w której pracuje i podaruje piękną białą różę.

Czy Arkadiusz zastąpi Ryśka w sercu Grażynki? Na pewno pozwoli zapomnieć jej o przykrych przeżyciach z przeszłości.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy