Reklama

Osyda zastąpi Koroniewską!

Joanna Koroniewska, czyli serialowa Małgosia Chodakowska postanowiła rozstać się z "M jak miłość". Wszystko wskazuje na to, że zastąpi ją 24-letnia Joanna Osyda, niezapomniana Majka Olkowicz z telenoweli "Majka".

Koroniewska wydała oficjalne oświadczenie w sprawie swojego pożegnania z serialem.

Reklama

Brzmi ono następująco:

"Potwierdzam odejście z serialu 'M jak miłość'. Dziękuję wszystkim za dwanaście lat bycia moją drugą rodziną, kolegom z planu, ekipie oraz Producentom, którzy dali mi szanse zagrania Małgosi Mostowiak. Pani Ilonie Łepkowskiej za stworzenie postaci tak innej ode mnie samej, Panu Tadeuszowi Lampce za zaufanie. Widzom, którzy są wierni rodzinie Mostowiaków od ponad dwunastu lat. Przede mną nowe role i mam nadzieję, że będziecie ze mną tak jak do tej pory byliście i nadal jesteście z serialem 'M jak miłość'. Dziękuję - Joanna Koroniewska".

Joanna Koroniewska nie podała w swoim oświadczeniu, dlaczego właściwie podjęła decyzję o odejściu z telenoweli.

Gdy gruchnęła wiadomość o tym, że Koroniewska odchodzi z sagi rodu Mostowiaków, produkcja "M jak miłość" poinformowała, że zorganizowała już wieloetapowy i trwający kilka tygodni casting na nową Mostowiaczkę.

Już wiadomo, że aktorką, która wygrała zdjęcia próbne, jest Joanna Osyda, ubiegłoroczna absolwentka łódzkiej Filmówki. W walce o rolę pokonała blisko 40 rywalek!

- Po obejrzeniu materiału z castingu od razu wiedzieliśmy, że to właśnie Joanna Osyda powinna zostać nową Mostowiaczką - informuje Karolina Baranowska, PR Manager serialu "M jak miłość".

- Po prostu była najlepsza i rzuciła nas na kolana. Idealnie wcieliła się w swoją nową postać. Cieszymy się na dalszą współpracę i wiele sobie po niej obiecujemy.

Jak udało się nam ustalić, Joanna Osyda podpisała kilkuletni kontrakt z produkcją "M jak miłość". Na razie miała trzy dni zdjęciowe. Produkcja nie ujawnia, kiedy i w jaki sposób zostanie wprowadzona do serialu.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje