Reklama

Oświadczyny w "M jak miłość"

Marcin Chodakowski wreszcie dojrzeje do decyzji o małżeństwie i padnie przed Kasią na kolana. Czy kobieta przyjmie jego oświadczyny?

Miłość Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) i Marcina (Mikołaj Roznerski) kwitnie. Mają przed sobą wspaniałą przyszłość, a wkrótce na świat ma przyjść ich pierwsze dziecko. Do pełni szczęścia brakuje im już tylko ślubu.

Reklama

Mularczykówna od dawna marzy o pięknej ceremonii, ale Chodakowski musiał dojrzeć do tej decyzji. Kiedy wreszcie zyska pewność, że chce spędzić resztę życia z ukochaną, zaplanuje uroczyste oświadczyny.

Poprosi Kasię, żeby wyjechała do Grabiny i tam w romantycznej scenerii padnie przed nią na kolana. - Kasiu, nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham. Każdego dnia chcę być lepszy, tylko dla ciebie! Czy zostaniesz moją żoną? - spyta mocno przejęty.

Tymczasem Anna (Tamara Arciuch) przyłapie w siedlisku dzikiego lokatora (Przemysław Bluszcz)! Przekonana, że mężczyzna jest złodziejem, postanowi wezwać policję.

Prawda okaże się inna. Rafał to faktycznie były kryminalista, ale to on ochronił jej dom przed włamywaczami! - Miesiąc temu wyszedłem z więzienia i nie mogę znaleźć pracy. Wszyscy się ode mnie odwrócili - wyzna.

Poruszona szczerością mężczyzny Anna zdecyduje się pomóc mu i pozwoli zamieszkać w siedlisku. Czy jednak dobry uczynek nie obróci się przeciwko niej?

MU

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje