Reklama

Ostra walka w "You Can Dance"

Już nie będzie tak kolorowo w "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Sielanka się skończyła. To początek ostrej walki. Zarówno fizycznej jak i psychicznej.

Uczestnicy, którzy dotrwali do szóstego odcinka na żywo "You Can Dance - Po prostu tańcz!", dostaną porządny wycisk. Każdy z nich zaprezentuje się aż w czterech odsłonach tanecznych: w grupowej, w dwóch duetach oraz w solowym popisie. Nikt nie może już liczyć na ocalenie przez jury. Teraz decyzja należy tylko do widzów! A wyrok wydają, wysyłając sms-y na swoich faworytów.

Reklama

Uczestnicy IV edycji przygotowują swoich następców. Ponieważ taneczne diamenty trzeba szlifować od jak najmłodszych lat, dlatego też Paweł i Julka postanowili zabrać się za obiecujące talenty. Jesteście ciekawi jak szła b-boyowi nauka młynka, freeza lub innej figury breakdance'owej? Widzowie będą mogli się przekonać czy "małolaty" poradziły sobie z tak uwielbianymi przez Michała Piróga synchronami!

Podczas gdy jedna para niosła kaganek oświaty tanecznej, Jadźka i Piotr postanowili pobić rekord prędkości. Wylosowany przez nich styl wymagał od nich zręczności i szybkości. Tę ostatnią umiejętność trenowali na torze wyścigowym. Kto był pierwszy na mecie? Czy tancerka obaliła mit "baby za kierownicą"?

Wszyscy uczestnicy "You Can Dance" mają swoich wiernych fanów. Jednak Piotrek z tak dużym poparciem mógłby startować w wyborach do sejmu. Choć kibicujące mu miasto nie jest duże, to jednak solidarne i gotowe stanąć murem za swoim reprezentantem. Do jakich poświęceń zdolni są dla swojego przedstawiciela mieszkańcy Moniek i dlaczego kochają go bezwarunkową miłością?

Jeśli mowa o fanach, to kolumbijska grupa, która wystąpi gościnnie w szóstym odcinku, ma ich z pewnością miliony na całym świecie. A po środowym występie przybędzie jej ich jeszcze więcej. Formacja Swing Latino Tigo jest pięciokrotnym mistrzem świata w salsie oraz aktualnym zwycięzcą World Salsa Championships - mistrzostw świata w tym gatunku tanecznym, organizowanych przez stację telewizyjną ESPN. Występ grupy to imponujący spektakl, wprowadzający widza w latynoski, pełen pasji klimat. Szykuje się zapierający dech w piersiach show i emocje, których długo się nie zapomina.

Ten odcinek na pewno zapamięta dwójka tancerzy, którzy będą musieli pożegnać się z programem. Kto poczuje na plecach oddech konkurencji i u kogo zbliżający się finał podniesie poziom adrenaliny? Zobacz kogo ominie dalsza walka o główną nagrodę. "You Can Dance - Po prostu tańcz!", w środę, 20 maja, o 21.30 w TVN!

TVN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | You Can Dance - Po prostu tańcz! | Po prostu | dance | YOU

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje