Reklama

Osiem sypialni Cichopek

Święta wielkanocne Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spędzą w nowym domu w Wilanowie. Czy cena, którą za to zapłacą, nie okaże się jednak zbyt wysoka?

Co prawda nie wszystkie z aż ośmiu sypialni nowej siedziby Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela są już urządzone, ale za to świetnie prezentują się salon, kuchnia i łazienki.

Reklama

- Kasia bardzo się cieszy z przeprowadzki. Zawsze marzyła o domu, w którym w święta znajdzie się miejsce dla całej rodziny - mówi znajoma aktorki.

Pewnie więc na pierwszą Wielkanoc we własnym domu Kasia i Marcin zaproszą rodziców i brata aktorki. A jeszcze niedawno wydawało się, że małżonkowie będą musieli zrezygnować ze swojego marzenia i dom sprzedać.

Aktorka przestala być najlepiej opłacaną gwiazdą Polsatu. Szkoły tańca Marcina już nie przynoszą krociowych zysków. A miesięczna rata kredytu za dom to... aż około 15 tysięcy złotych.

Co można zrobić, by nie zaprzepaścić marzeń? Gdy się ma znane nazwisko i twarz, które można sprzedać, gotówka jest na wyciągnięcie ręki. Gdzie? W reklamie!

Cichopek nie zawahała się zaryzykować swego wizerunku, namawiając ludzi do wysyłania w kontrowersyjnej loterii tzw. pustych SMS-ów. Z wdziękiem, za ponad 100 tys. zł, pozbywała się łupieżu za pomocą rewelacyjnego szamponu. Pokazanie jej szczupłej sylwetki w tańcu z mężem warte było dla pewnej firmy pół miliona złotych, by uwiarygodnić działanie środka odchudzającego.

Kasia i Marcin szybko pojęli, jaka "sztuka" teraz się opłaca. Zwłaszcza gwiazdom, których czas już mija. Nagrodą będą niejedne święta we wspaniałym domu. Czy jednak nie ucierpi na tym aktorska kariera?

mi

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Imperium TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | katarzyna | marcin | Marcin Hakiel | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje