Reklama

Opania, Herman i... Musiał w teatrze

Marian Opania, Marta Lipińska, Katarzyna Herman i - debiutujący w Teatrze Telewizji - Maciej Musiał, znany z serialu "rodzinka.pl", będą gwiazdami nowej sztuki autorstwa i w reżyserii Juliusza Machulskiego, "Matka brata mojego syna".

Spektakl będzie można obejrzeć w poniedziałek, 20 maja, o godz. 20.20, w telewizyjnej Jedynce.

Reklama

Juliusz Machulski nadał swojemu najnowszemu utworowi podtytuł: "Familijna czarna komedia w dwóch aktach".

Akcja sztuki dzieje się w luksusowym szpitalu, do którego z podejrzeniem zawału trafia w dniu swoich 70. urodzin autor poczytnych powieści - Wincenty Laskus.

W trakcie rodzinnych rozmów, mających przekonać rekonwalescenta, że nic poważnego mu nie dolega, na jaw wychodzą szczegóły dotyczące relacji w rodzinie Laskusów, a także skrywana skrzętnie przez Wincentego tajemnica dotycząca stanu jego serca... nie mająca nic wspólnego z medycyną.

To wszystko prowokuje bohaterów do zerwania masek, za jakimi od dawna się chowają i pokazania jacy są naprawdę, co ich łączy, co jest dla nich najważniejsze i co stanowi o sile ich rodziny.

W sztuce Juliusza Machulskiego zobaczymy: Mariana Opanię, Martę Lipińską, Marka Kalitę, Katarzynę Herman, Małgorzatę Buczkowską, Macieja Musiała i Milenę Suszyńska.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: teatry | brata | telewizji

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje